پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
کسب و کار

بهترین باربری کرج کدام است ؟

استان البرز و شهرستان کرج یکی از بزرگترین و پر جمعیت ترین استان های کشور است و در عین حال یکی از صنعتی ترین استان ها نیز می باشد . جمعیت بسیار زیاد و وجود مناطق و شهرک صنعتی های فراوان در این استان سبب شده است که نیاز به خدمات باربری و حمل و نقل کالا در این استان بسیار زیاد باشد.

همین موضوع سبب شده است که سودجویان با استفاده از این موقعیت و با ارائه خدماتی با کیفیت کم و قیمت بالا مشکلات زیادی را برای افراد و کارخانجات ایجاد کنند. بزرگترین مشکل در خدمات باربری کرج درواقع هزینه های زیادی است که شرکت ها و مجموعه های واسطه دریافت می کنند. علاوه بر این برای تحویل محموله ها نیز بدقولی های بسیار زیادی را شاهد هستیم.

از همین جهت در این مقاله قصد داریم یکی از قوی ترین و قدیمی ترین شرکت های حمل و نقل و باربری کرج را به شما عزیزان معرفی نماییم تا با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت امکان انتقال محموله های شما به همه نقاط کشور را فراهم می نماید.

شرکت باربری کرج آنی بار به عنوان یکی از برترین ها با ارائه کمترین هزینه های حمل و نقل کالا از نقاط مختلف کرج آماده همکاری با افراد ، سازمان ها و صنایع مختلف است و امکان انتقال محموله های مختلف در وزن ها و ابعاد متفاوت را فراهم می نماید.

آنی بار با بیش از 35 سال سابقه در ارائه خدمات باربری و رضایت بالای 95 درصدی بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه می نماید . در ادامه این مقاله به بررسی خدمات باربری کرج آنی بار می پردازیم . با ما در ادامه همراه باشید.

خدمات باربری کرج آنی بار

از آنجایی که آنی بار یکی از متخصصین زبده در خدمات باربری کرج و انتقال محموله های به نقاط مختلف کشور می باشد هیچگونه محدودیت خاصی در ارسال محموله ها وجود ندارد. اما برخی محموله ها بر اساس شرایط و قوانین دچار ممنوعیت های حمل و نقل و جابجایی هستند و یا برای انتقال آنها نیاز به مجوز های خاصی است .

محموله های که توسط آنی بار بارگیری و ارسال می شوند به صورت زیر می باشند :

 • انواع اثاثیه و لوازم منزل نو و کارکرده
 • انواع لاستیک و پلاستیک
 • حمل و نقل دستگاه های صنعتی
 • ارسال ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • حمل و نقل تولیدات کارخانجات
 • ارسال مواد غذایی و خوراکی

خدمات باربری کرج آنی بار به صورت تخصصی و با انواع خودروهای باربری امکان انتقال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید.

باربری کرج با انواع خودروی باری

برای باربری کرج به شهر های مختلف و ارسال کالا به تهران ، همه روزه آنی بار انواع خودرو را در اختیار شما قرار میدهد تا امکان انتقال محموله های مختلف با بهترین کیفیت برای شما فراهم شود.

هر یک از خودروهای باری برای جابجایی محموله ها در تناژ و ابعاد متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد که این موضوع امکان انتقال محموله هایی در طیف گسترده را برای شما فراهم می نماید. در شرکت حمل و نقل آنی بار خودروهای باربری زیر در اختیارتان قرار میگیرد :

 • انواع کامیون ( تک / جفت / 911 )
 • انواع تریلی ( کفی / بغلدار / چادری / کمرشکن )
 • انواع خاور ( مسقف / روباز )

یکی از خودروهای باربری که برای انتقال محموله های فوق سنگین مورد استفاده قرار میگیرد ، تریلی کمرشکن است . به عنوان مثال ، برای حمل بار بین شهری و انتقال یک دستگاه با وزن 50 تن ، امکان استفاده از تریلی های عادی وجود ندارد و باید از طریق کمرشکن استفاده نمود که نیاز به اخذ مجوز های خاص نیز می باشد.

اگر قصد دارید باربری کرج را به صورت تخصصی و اصولی انجام دهید فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و با مشاوره تخصصی کارشناسان محموله های خود را بدون مشکل در اسرع وقت منتقل کنید.

علاوه بر باربری کرج ، باربری شهریار نیز با انواع خودروی باری انجام میشود.

باربری کرج با انواع کامیون

مجموعه آنی بار به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات باربری کرج ، همه روزه انواع کامیون را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های خود را به سادگی و در اسرع وقت منتقل نمایید.

در خدمات باربری کرج انواع کامیون های آنی بار به صورت زیر می باشند :

 • کامیون تک
 • کامیون جفت
 • کامیون 911

این کامیون ها هر یک برای انتقال نوع خاصی از محموله ها و در ابعاد و تناژ متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند. از همین جهت انتخاب یک کامیون مناسب برای بارگیری و انتقال سریع محموله ها بسیار مهم است.

با انتخاب خودروی باربری مناسب می توانید علاوه بر افزایش ایمنی و سرعت انتقال محموله ها ، هزینه های باربری خود را نیز کاهش دهید. با شماره 57669-021 در تماس باشید تا بهترین مشاوره در اختیار شما قرار گیرد.

حمل و نقل لوازم خانه و اثاث کشی با باربری کرج آنی بار

اگر قصد دارید از کرج به سایر نقاط کشور اثاث کشی کنید و یا قصد جابجایی اثاثیه داخل کرج را دارید می توانید از طریق شماره های مجموعه آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش کنید. آنی بار برای انتقال اثاثیه و لوازم خانه به صورت همه روزه انواع کامیونت و خاور مسقف را برای همه شهر های کشور در اختیار شما قرار میدهد.

برای انتقال لوازم خانه از بزرگترین سایز کامیونت ها استفاده میشود که کامیونت 6 متری میباشد و با استفاده از کارگران متخصص امکان بارگیری و حمل محموله ها در امنیت کامل فراهم است.

برای خدمات باربری کرج و اثاث کشی از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا امنیت محموله های شما به صورت کامل بر قرار شود. علاوه بر باربری کرج ، همه روزه برای باربری اسلامشهر نیز بهترین خدمات را می توانید از آنی بار بخواهید. 

images_1693301775_64edbc0fbeec2.jpg

هزینه های باربری کرج چگونه محاسبه میشود ؟

برای باربری کرج یا سایر نقاط کشور موارد متعددی در هزینه های باربری موثر هستند و قیمت نهایی انتقال کالا را مشخص می نمایند.

از مهمترین مواردی که در هزینه باربری کرج موثر است می توان به نوع خودروی مورد استفاده اشاره کرد. هر یک از خودروهای باربری دارای هزینه های متفاوتی هستند که بر اساس میزان حجم و وزن محموله قابل حمل محاسبه میشوند.

علاوه بر این ، شرایط خاص در محل بارگیری یا تخلیه نیز در هزینه های باربری کرج موثر است. در برخی موارد تخلیه یا بارگیری به دلیل شرایط آن محل باید در ساعات پایانی شب انجام شود که این موضوع خود در هزینه های حمل و نقل موثر است.

نکته دیگری که در هزینه های باربری کرج موثر است میزان ارزش محموله است. از آنجایی که برای تمامی محموله ها از بیمه نامه استفاده می شود و میزان هزینه بیمه نامه بر اساس ارزش محموله محاسبه میشود ، محموله های ارزشمند تر هزینه بیمه بالاتری دارند که در هزینه نهایی باربری موثر است.

خدمات تخصصی باربری کرج با بیمه نامه کامل

در خدمات باربری کرج آنی بار برای انتقال محموله های مختلف از بیمه نامه کامل استفاده می شود تا کالاهای شما در امنیت کامل بارگیری و منتقل شوند . عدم استفاده از بیمه نامه سبب میشود تا در صورت بروز حادثه امکان جبران خسارات برای شما عزیزان فراهم نباشد که بسیاری از شرکت های غیر معتبر از این راه برای کاهش هزینه های حمل استفاده می نمایند.

باربری کرج آنی بار از بیمه ایران برای افزایش امنیت محموله های شما استفاده می نماید و امکان انتقال ایمن و تخصصی را برای شما فراهم می نماید.

بیمه نامه مورد استفاده در مجموعه آنی بار هرگونه خسارت وارده به محموله که در اثر شکستگی ، آب خوردگی ، آتش سوزی ، سرقت و . . . . دیگر باشد را به صورت کامل تحت پوشش قرار میدهد. خدمات باربری کرج آنی بار تا سقف مشخصی تحت پوشش بهترین بیمه نامه به صورت رایگان است. به عنوان مثال ، برای باربری هشتگرد تا سقف 100 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

مشاوره تخصص برای باربری کرج

مجموعه آنی بار برای خدمات باربری کرج بهترین مشاوره را برای کاهش هزینه های شما و انتقال ایمن و سریع در نظر گرفته است . شما می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و با کارشناسان زبده در خصوص خدمات مورد نیاز خود مشاوره نمایید یا به وبسایت anibar.net مراجعه نمایید.

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا