• خانه
 • >
 • خبرخوان
 • >
 • بهترین اپلیکیشن برای نظارت بر فعالیت فرزندتان در آیفون، پشتیبانی از iOS 17

📌 بهترین اپلیکیشن برای نظارت بر فعالیت فرزندتان در آیفون، پشتیبانی از iOS 17

نظارت بر فعالیت فرزندتان از طریق تلفن در بسیاری از گروه های سنی او بسیار مهم است. این یکی از قوانین آموزشی است که باید در زندگی خود رعایت کنید تا بتوانید فرزند خود را با آن بزرگ کنید. عقل سلیم و اخلاق خوب. شما باید همه چیز را انجام دهید مطمئن شوید که همه […]

خبرخوان یک نظر اضافه کنید 9 دقیقه زمان مطالعه
blank
امتیاز بدید😊

نظارت بر فعالیت فرزندتان از طریق تلفن در بسیاری از گروه های سنی او بسیار مهم است. این یکی از قوانین آموزشی است که باید در زندگی خود رعایت کنید تا بتوانید فرزند خود را با آن بزرگ کنید. عقل سلیم و اخلاق خوب. شما باید همه چیز را انجام دهید مطمئن شوید که همه چیز به صورت ایمن و مخفیانه نظارت می شود. شما می خواهید تاریخچه سافاری فرزندتان را زیر نظر داشته باشید یا موقعیت تلفن و شماره او را ردیابی کنید یا حتی تماس های او را زیر نظر بگیرید. همه اینها نکات هستند. کاری که هر والدینی باید برای ایمنی و امنیت فرزندش انجام دهد، بنابراین ما یک برنامه عالی برای نظارت بر فعال کردن فرزند خود به راحتی با برنامه عالی MoniMaster برای iOS ارائه می دهیم که می توانید با استفاده از این برنامه با 30 درصد تخفیف دریافت کنید. کد تخفیف 70Sepcial جزئیات چیست؟ با ما همراه باشید.

أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17

با استفاده از برنامه MoniMaster برای iOS بر فعالیت فرزندتان نظارت کنید

MoniMaster برای iOS یکی از برنامه های معروفی است که در نظارت بر فعالیت فرزند شما در دستگاه او تخصص دارد. این برنامه دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است که به شما کمک می کند تا بر هر iPhone، بنابراین به شما کمک می کند تا به کودک خود و کارهایی که فرزندتان انجام می دهد توجه کنید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که فرزندتان هیچ کار اشتباهی انجام نمی دهد و به تربیت شما متعهد است و در عین حال همیشه به او اطمینان می دهد و مشکلی در زندگی او وجود ندارد. اپلیکیشنی متمایز، سریع و سبک که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید و مجموعه‌ای از ابزارها را در اختیار شما قرار می‌دهد تا پسرتان، کارهایی که در اینترنت انجام می‌دهد، سایت‌هایی که بازدید می‌کند و سایر کارهای مهمی را که شما به‌عنوان پدر باید به خاطر امنیت فرزندتان انجام دهید و در مورد او مطمئن شوید، بررسی کنید. تربیت و ارزش ها و اخلاق او.

ویژگی های برنامه MoniMaster برای iOS

ویژگی های برنامه بسیار و بسیار خوب است و این چیزی است که برنامه را در جایگاه خوبی قرار می دهد. برای پوشش دادن بسیاری از نکات مربوط به عملکرد آن، مانند برنامه ردیابی و مانیتورینگ برای تلفن فرزند شما، برنامه MoniMaster برای iOS می تواند همه چیز را در تلفن ردیابی کند و این همان چیزی است که در مقاله به تفصیل ارائه خواهیم کرد. برنامه؟

نظارت بر بیش از 20 نوع فایل

این برنامه می تواند بیش از 20 نوع فایل را به راحتی و بدون مشکل مانیتور و دنبال کند. ما در مورد تصاویر و پیام ها صحبت می کنیم، چه معمولی پیام‌ها، پیام‌ها از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی یا فایل‌های رسانه‌ای مختلف. هر چه فرزندتان دانلود کند، برنامه می‌تواند به شما بگوید که آیا این فایل‌ها مشکلی ایجاد می‌کنند یا نه و آیا باید اقدام کنید یا نه. این چیز خوبی است.


أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17 1

نظارت بر گوشی بدون نیاز به جیلبریک

شما به راحتی می توانید همه کارهایی که فرزندتان در گوشی خود انجام می دهد را بدون نیاز به جیلبریک کردن گوشی کودک زیر نظر داشته باشید و به همه داده های او دسترسی خواهید داشت و شما به تمام اطلاعات و برنامه‌های کاربردی ثبت‌شده دسترسی خواهید داشت، این به شما تضمین می‌کند که هیچ‌کس به این داده‌ها یا این اطلاعات بدون دخالت شما دسترسی نخواهد داشت، و هیچ کس دیگری به طور کلی حساب را نظارت نخواهد کرد.


أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17 2

ذخیره همه داده ها در یک رایانه محلی

اگر می خواهید داده های فرزندتان را در زمان دیگری مشاهده کنید، یا می خواهید آنچه را که او در زمانی که شما آزاد بودید، بخوانید، می توانید از برنامه برای آن استفاده کنید. جایی که می‌توانید همه داده‌ها، اطلاعات و فایل‌های مختلف را به رایانه خود صادر کنید، بنابراین می‌توانید در هر زمانی که خواستید به آنها دسترسی داشته باشید.


أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17 3

نه گران قیمت و با خدمات مشتری عالی

این برنامه اصلا گران نیست. قیمت آن ارزان و مناسب برای همه کاربران است. بنابراین نیازی به سرقت از بانک نخواهید داشت. این اپلیکیشن را بخرید ما در مورد 9.16 دلار در ماه صحبت می کنیم که عدد کمی است. با توجه به ویژگی ها و اضافات فوق العاده ای که این اپلیکیشن ارائه می دهد، خود اپلیکیشن خدمات بسیار خوبی به مشتریان دارد و همیشه برای پشتیبانی فنی و راه حل های مشکلات اپلیکیشن در دسترس است. در صورت وجود.

چگونه برنامه را نصب کنیم؟

ما به شما توضیح خواهیم داد که چگونه برنامه را نصب کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانیم برنامه جدید نظارت بر فعالیت فرزند شما را نصب کنیم. بدون مشکل، بدون مشکل در استفاده و بدون هیچ بحرانی. مراحل را دنبال کنید

 • اولین مرحله ایجاد یک حساب کاربری جدید است
  • وارد سایت ثبت نام شوید و از آنجا روی دکمه ثبت نام حساب جدید کلیک کنید تا حساب ایجاد شود
 • مرحله دوم این است که برنامه را دانلود و نصب کنید
  • پس از ثبت نام وارد وب سایت شوید
  • لیست محصولات من را انتخاب کنید
  • روی دکمه Setup Guide کلیک کنید تا به توضیحات نصب وارد شوید

 • أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17 4

  • مرحله سوم تأیید این است که همه چیز کار می کند
   • پس از اتمام نصب، روی دکمه تأیید تنظیم کلیک کنید
   • در اینجا می توانید تأیید کنید که همه داده‌های مورد نیاز را ردیابی کرده‌اید، چه WhatsApp، پیام‌ها، تماس‌ها یا دیگران
   • شما می‌توانید با فشار دادن دکمه صادرات، گزارشی ایجاد کنید و به راحتی آن را استخراج کنید.


  أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17 5

  توضیحات ویدیویی

  چرا ما MoniMaster را برای برنامه iOS ترجیح می دهیم؟

  دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود در سفر به برنامه، یک برنامه را بر برنامه دیگر ترجیح دهیم. در جستجوی بهترین برنامه برای نظارت بر فعالیت فرزندتان در خارج از کشور ما چندین فاکتور را برای انتخاب برنامه ایده آل در نظر گرفتیم. چه چیزی این برنامه را بهتر از سایرین می کند؟ MoniMaster برای iOS نسبت به بقیه مزیت دارد اپلیکیشن یکی از اپلیکیشن های ساده ای است که برای مقابله با آن نیاز به دانش قوی نیست، بلکه کار تا حدودی آسان است و سخت نیست، با این تفاوت که قیمت اپلیکیشن بسیار متمایز است، اپلیکیشنی است که گران نیست و برای خرید یا اشتراک به پول زیادی نیاز نخواهد داشت. در هر صورت، ارائه خدمات عالی و دسترسی آسان به خدمات مشتری برای حل هر گونه مشکلی که ممکن است با برنامه و هرگونه سؤال در مورد آن پیش بیاید.

  بهترین برنامه برای نظارت بر فعالیت فرزند شما

  پس از سفر در توضیحات ما در مورد این برنامه کاربردی MoniMaster برای iOS یکی از بهترین برنامه ها برای نظارت بر فعالیت فرزند شما است و این کار را انجام می دهد. به شما کمک می کند تا کارهای فرزندتان و صفحات، وب سایت ها و فایل های تلفنش را پیگیری کنید. این به شما کمک می کند فرزندتان را تربیت کنید و مطمئن شوید که همه چیز در مورد فرزندتان متناسب با طبیعت او و متناسب با تربیت شماست. ، بنابراین سعی کنید برنامه را دانلود کنید، نظارت بر فعالیت فرزندتان اشتباه نیست، مهم این است که او را بدون مراقبت رها نکنید.

امتیاز بدید😊
این مقاله را به اشتراک بگذارید

نویسنده: تحریریه کارینت✅

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | 🚀 ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیگر مقالات این نویسنده را هم بخوانید
نظر بدهید

جدیدترین مقالات

محتوای حمایت شده

جدیدترین ویدیوها

👌 مطالب زیر را هم مطالعه کنید

چین در عمق ۱۰هزار متری زمین به دنبال چه می‌گردد؟

خبرآنلاین/ دانشمندان چینی شروع به حفر حفره‌ای به طول ۱۰۰۰۰ متر در

2 دقیقه زمان مطالعه

شیائومی کولر گازی جدید Mijia 1.5 HP 2023 را در چین معرفی کرد

شیائومی از عرضه تهویه مطبوع Mijia 1.5 خبر داده است. HP 2023

2 دقیقه زمان مطالعه

جزییات بیشتری از بازگشت دیزی ریدلی در فیلم جدید جنگ ستارگان منتشر شد

چندی پیش در مراسمی که دیزنی به مناسبت سالگرد جنگ ستارگان (Star

0 دقیقه زمان مطالعه

ویندوز 11 ویندوز برای کسب و کار و سازمانی

در این مقاله، ویژگی‌های جدید در نسخه‌های تجاری ویندوز 11 و نسخه‌های

7 دقیقه زمان مطالعه

(ویدیو) آنباکس گوشی Nova 10 Pro هواوی :)

زمان رونمایی 13 تیر 1401 برخی مشخصات فنی: نمایشگر ۶٫۷ اینچی با

0 دقیقه زمان مطالعه

ویدیو | ساخت دیوارهای یک خانه 185 متری با چاپگر سه‌ بعدی تنها در 8 روز !

استارتاپ icon، فعال در حوزه ساخت‌ وساز، از یک خانه لوکس به

1 دقیقه زمان مطالعه

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Star Wars Jedi: Survivor

به‌تازگی سیستم پیشنهادی و حداقل سیستم مورد نیاز بازی Star Wars Jedi:

1 دقیقه زمان مطالعه

شبیه سازی برخورد شهاب‌سنگی که دایناسورها را منقرض کرد

2023-10-30T14:00:00+03:30 (۱۴:۰) ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ آخرين خبر برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده

1 دقیقه زمان مطالعه

این صفحه را به اشتراک بگذارید😊

با اشتراک گذاری مطالب ما از ما حمایت کنید