پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

بلک بری رسما به دو شرکت تقسیم شد

BlackBerry که دورانی را با تلفن های صفحه کلید خود رقم زد، تغییرات عملیاتی را اعلام کرد. بر این اساس، نام تجاری بلک بری به دو شرکت مستقل با تمرکز بر امنیت سایبری و اینترنت اشیا (IoT) تقسیم خواهد شد.

BlackBerry به دو شرکت برای امنیت سایبری و اینترنت اشیا تقسیم شد

به نظر می‌رسد این شرکت که در طول سال‌ها از یک سازنده گوشی‌های هوشمند به یک شرکت نرم‌افزاری تبدیل شده است، تمرکز بیشتری روی این حرکت دارد. این شرکت اعلام کرده است که به دو شرکت متمرکز بر امنیت سایبری و اینترنت اشیاء تقسیم می‌شود تا هر عملیات بتواند به بازارهای خود بپردازد.

این تصمیم که اولین بار در اوایل سال جاری گرفته شد، توسط هیئت مدیره و مشاوران بلک بری گرفته شد. او اظهار داشت که تقسیم پرتفوی می تواند به افزایش ارزش سهام و سودآوری کمک کند.

Attention Nokia fans: Only 50 of these phones were made!

توجه طرفداران نوکیا: فقط 50 عدد از این گوشی ساخته شد!

HMD Global از مدل نوکیا XR21 Limited Edition رونمایی کرد که در اروپا تولید خواهد شد و تنها 50 دستگاه عرضه خواهد شد.

به عنوان بخشی از این جداسازی، بلک بری قصد دارد در نیمه اول سال آینده یک IPO برای واحد اینترنت اشیا خود انجام دهد. این بخش از شرکت نرم افزار امنیتی بسیار مهمی را در بازارهای کلیدی مانند صنعت خودرو توسعه می دهد.

عملیات امنیت سایبری تحت نام BlackBerry به فعالیت خود ادامه خواهند داد. این بخش از کسب و کارها، دولت ها و سازمان ها در مورد نشت داده ها پشتیبانی می کند. همچنین ابزارهای امنیتی داده را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

جان چن، مدیر عامل بلک بری، گفت که این تقسیم به هر دو شرکت “چابکی عملیاتی بیشتر و راه حل های نوآورانه برای مشتریانشان” می دهد. پس از اعلام این خبر، سهام بلک بری 4 درصد افزایش یافت.

پس نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ فراموش نکنید که نظرات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا