• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • بله، واقعاً: دانشمندان با Age of Empires با مورچه ها می جنگند

بله، واقعاً: دانشمندان با Age of Empires با مورچه ها می جنگند

دانشمندان استرالیایی روش جالبی را برای مبارزه با مورچه های مهاجم امتحان کرده اند. بر این اساس، شرایطی که در آن مورچه های محلی باید با مورچه های مهاجم مبارزه کنند، از طریق بازی Age of Empires 2 شبیه سازی شده است. در اینجا بازی Age of Empires 2 و...

Article

ai_sidekick_blog_Aug

دانشمندان استرالیایی روش جالبی را برای مبارزه با مورچه های مهاجم امتحان کرده اند. بر این اساس، شرایطی که در آن مورچه های محلی باید با مورچه های مهاجم مبارزه کنند، از طریق بازی Age of Empires 2 شبیه سازی شده است. در اینجا بازی Age of Empires 2 و آموزش جنگ مورچه ها را مشاهده می کنید…

راه حل جنگ مورچه ها برای مشکل مورچه های مهاجم استرالیا با Age of Empires 2

دانشمندانی که سال هاست با مستعمرات مورچه های مهاجم در کشور مبارزه می کنند، راه جدیدی را کشف کرده اند. آنها شبیه سازی می کنند که چگونه گونه های بومی مورچه می توانند در برابر یکی از گونه های مهاجم موفق شوند. با این حال، دانشمندان Age of Empires 2 را برای شبیه‌سازی جنگ مورچه‌ها انتخاب کردند.

در واقع گونه های مورچه های مهاجم زیادی در استرالیا وجود دارد. این گونه ها که به ویژه در سال های اخیر افزایش یافته اند، هم مورچه های محلی و هم تعادل اکولوژیکی را تهدید می کنند. به خصوص گونه هایی که بزرگتر از مورچه های محلی هستند حتی خطرناک تر هستند. دانشمندان استرالیایی نحوه مبارزه با این گونه مورچه های بزرگ را شبیه سازی کرده اند.

NASA shared a disturbing image from the surface of Mars!

ناسا تصویری نگران کننده از سطح مریخ به اشتراک گذاشت!

مدارگرد شناسایی مریخ ناسا تصویری ترسناک با اشکال عنکبوت مانند در این سیاره ثبت کرد. اینجا جزئیات است!

شبیه‌سازی‌های جنگ مورچه‌ها با Age of Empires 2 نشان داد که نیروهای قوی اما کوچک در زمین‌های پیچیده موفق هستند، در حالی که ارتش‌های ضعیف اما بزرگ در زمین‌های باز موفق هستند. گونه های محلی، به ویژه آنهایی که در استرالیا زندگی می کنند، قوی هستند زیرا در سرزمین خود هستند. با این حال، مهاجمان با نزدیک به 50 گونه مختلف در برابر گونه های محلی ضعیف هستند، حتی اگر اندازه آنها بزرگ باشد. از این نظر، دانشمندان مطالعه‌ای را برای افزایش بوته‌ها در کشور برای جنگ مورچه‌ها آغاز کرده‌اند.

دانشمندانی که این شبیه‌سازی‌ها را در زندگی واقعی نیز قرار دادند، جنگ مورچه‌ها را در یک محیط آزمایشگاهی سازماندهی کردند. در اینجا نیز کشف شد که گونه‌های محلی می‌توانند در سناریوی مشابه در برابر گونه‌های شلوغ و بزرگ قوی باشند.

مورچه های مهاجم یکی از مشکلات اصلی استرالیا هستند. آنها نه تنها به گونه های بومی بلکه به حیوانات در حال انقراض آسیب می رسانند. آنها همچنین زمین های کشاورزی را تخریب می کنند و زیستگاه کشور را تهدید می کنند.

به نظر شما شبیه سازی جنگ مورچه ها با Age of Empires 2 می تواند راه حل مفیدی برای این مشکل به ارمغان بیاورد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

منبع

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post

مـــطالب مـشـــابه بیشتر...