• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • بسیاری از گوشی‌های گلکسی A و گلکسی M اکنون به‌روزرسانی‌های کمتری دریافت می‌کنند یا هیچ به‌روزرسانی دریافت نمی‌کنند

بسیاری از گوشی‌های گلکسی A و گلکسی M اکنون به‌روزرسانی‌های کمتری دریافت می‌کنند یا هیچ به‌روزرسانی دریافت نمی‌کنند

Samsung مرتباً فرکانس به‌روزرسانی را برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های Galaxy کاهش می‌دهد و همچنین چند سال پس از اولین فروش، به‌روزرسانی آنها را متوقف می‌کند. و در این ماه، لیست دستگاه‌های گلکسی که سامسونگ برای آنها به‌روزرسانی‌های کمتری منتشر می‌کند یا اصلاً به‌روزرسانی نمی‌کند، طولانی‌تر از حد معمول است....

Article

ai-writing-stories-WP-featured-header

Samsung مرتباً فرکانس به‌روزرسانی را برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های Galaxy کاهش می‌دهد و همچنین چند سال پس از اولین فروش، به‌روزرسانی آنها را متوقف می‌کند. و در این ماه، لیست دستگاه‌های گلکسی که سامسونگ برای آنها به‌روزرسانی‌های کمتری منتشر می‌کند یا اصلاً به‌روزرسانی نمی‌کند، طولانی‌تر از حد معمول است.

به‌روزرسانی دیگری برای Galaxy A20s، A30s، A50s و A70s وجود ندارد

قابل توجه ترین تلفن گلکسی که دیگر به روز رسانی نمی شود Galaxy Fold، اولین گوشی تاشو سامسونگ. بقیه همه دستگاه‌های میان‌رده هستند: سامسونگ به‌روزرسانی Galaxy A20s را متوقف می‌کند، Galaxy A30s، Galaxy A50s، و Galaxy A70s، زیرا همه آنها اکنون چهار سال در بازار را پشت سر گذاشته اند. همین امر در مورد گلکسی تب اکتیو پرو نیز صدق می کند که در اکتبر 2019 به فروش رسید.

در سری گلکسی M، که از تلفن‌هایی تشکیل شده است که برخی از بهترین ویژگی‌های موجود در گوشی‌های هوشمند Galaxy A را با قیمت پایین‌تر ارائه می‌کنند، سامسونگ به‌روزرسانی‌های کمتری را برای Galaxy M22 و Galaxy M52 5G. این گوشی ها در اواخر سال 2021 عرضه شدند و در دو سال اول هر سه ماه یکبار از به روز رسانی امنیتی برخوردار شدند. در حال حاضر، فرکانس تنها به دو به روز رسانی در 12 ماه کاهش می یابد.

طبیعاً، این بدان معناست که M22 و M52 به Android 14به‌روزرسانی نمی‌شوند. و One ​​UI 6. دو ارتقای اصلی سیستم عامل تمام آن چیزی بود که وعده داده شده بود، و سامسونگ با انتشار اندروید 13 در سال گذشته برای این دو گوشی به این وعده عمل کرد. Galaxy M52 همچنین با One UI 5.1 به روز شد که برخی ویژگی های جدید از سری Galaxy S23 به گوشی های میان رده.

منبع: sammobile

برچسب ها

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post

مـــطالب مـشـــابه بیشتر...