• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • بریتانیا اسنپ چت را از استفاده از داده های جمع آوری شده توسط ربات چت هوش مصنوعی من منع می کند

بریتانیا اسنپ چت را از استفاده از داده های جمع آوری شده توسط ربات چت هوش مصنوعی من منع می کند

مرجع حفاظت از داده های بریتانیا یک اخطار اجرایی موقت برای شرکت اسنپ چت Snap علیه چت ربات هوش مصنوعی خود در این برنامه صادر کرده است. این توسط Bloomberg. منبع تصویر: Alexander Shatov / unsplash.com طبق گفته این بخش، اسنپ ممکن است نتواند خطرات حریم خصوصی مرتبط با ربات...

Article

مرجع حفاظت از داده های بریتانیا یک اخطار اجرایی موقت برای شرکت اسنپ چت Snap علیه چت ربات هوش مصنوعی خود در این برنامه صادر کرده است. این توسط Bloomberg.

    Image source: Alexander Shatov / unsplash.com

منبع تصویر: Alexander Shatov / unsplash.com

طبق گفته این بخش، اسنپ ممکن است نتواند خطرات حریم خصوصی مرتبط با ربات چت هوش مصنوعی من را که در اسنپ چت اجرا می شود، ارزیابی کند. اگر مشتری نسخه نهایی سند را منتشر کند، پلتفرم ممکن است مجبور شود پردازش داده های مرتبط با ربات چت را متوقف کند. نتایج اولیه تحقیقات ما شکست هشداردهنده‌ای توسط اسنپ در شناسایی و ارزیابی کافی تهدیدات برای حریم خصوصی کودکان و سایر کاربران قبل از راه‌اندازی هوش مصنوعی من را نشان می‌دهد.کمیسیون حریم خصوصی جان ادواردز در بیانیه‌ای گفت.

اسنپ گفت که تصمیم این بخش را با جزئیات بررسی خواهد کرد. «ما متعهد به محافظت از حریم خصوصی کاربران خود هستیم. AI من قبل از اینکه در دسترس عموم قرار گیرد، بررسی های قانونی و حریم خصوصی دقیقی را انجام داد. نماینده شرکت افزود. Chatbot My AI، که به عنوان “دوست مجازی در اسنپ چت” قرار دارد، به پلتفرم کمک کرد تا جریان های درآمدی خود را از طریق اشتراک های پولی متنوع کند: در ماه فوریه برای مشترکین ممتاز در بریتانیا راه اندازی شد و در آوریل در دسترس همه قرار گرفت. . ربات چت مبتنی بر فناوری OpenAI ChatGPT است.

منبع

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...