پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

برای قیمت های جدید در اپ استور اپل آماده شوید

Apple نحوه هزینه خرید را از طریق برنامه‌های App Store محدود می‌کند، که گاهی اوقات می‌تواند منجر به تبدیل ارز ضعیف برای افراد در برخی کشورها و مشکلات دیگر شود. اکنون در حال تغییر است.

Apple تغییراتی را در طرح قیمت‌گذاری App Store خود در دسامبر اعلام کرد که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا ۷۰۰ امتیاز قیمت مختلف را برای برنامه‌ها و آیتم‌های درون‌برنامه، با گزینه‌هایی برای ارزها و مناطق مختلف تنظیم کنند. اکنون، اپل آن را به 900 نقطه قیمت مختلف سوق داده است. طرح جدید نه تنها برای خرید برنامه، بلکه برای اشتراک‌ها و خریدهای درون‌برنامه یک‌باره نیز در دسترس است.

تغییر قیمت‌ها در مناطق مختلف همیشه در ویترین فروشگاه‌هایی مانند Steam یا سرویس‌های پخش جریانی مانند Spotify یا Netflix رایج بوده است، جایی که قیمت‌ها معمولاً در مناطقی مانند آمریکای جنوبی ارزان‌تر از ایالات متحده است. برای مثال، شخصی در آرژانتین ممکن است نتواند 10 دلار در ماه با یک اشتراک ماهانه با قیمت دلار پرداخت کند. اپل اکنون به توسعه دهندگان اپلیکیشن گزینه های بیشتری برای انعطاف پذیری بیشتر قیمت ها در هر منطقه می دهد. اکنون می توان خریدها را با هر افزایش 0.10 دلار تا 10 دلار، هر 0.50 دلار بین 10 تا 50 دلار و غیره تنظیم کرد.

برنامه‌نویسان از قبل می‌توانند از گزینه‌های قیمت‌گذاری جدید استفاده کنند، بنابراین ممکن است قیمت برخی از برنامه‌های دلخواه یا خریدهای درون‌برنامه‌ای خود را به‌زودی تغییر دهید. اپل قیمت‌ها را از 9 می به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌کند تا با قالب جدید مطابقت داشته باشد، بنابراین افراد در برخی مناطق ممکن است تغییرات جزئی در قیمت‌ها مشاهده کنند، حتی اگر سازنده برنامه کاری انجام نداده باشد.

منبع: Apple

منبع: how to geek

‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا