پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

با هدف قرار دادن 1300 مدرسه… راه اندازی طرح “ساعت هوش مصنوعی” در پادشاهی

از شما برای خواندن اخبار مربوط به هدف قرار دادن 1300 مدرسه متشکریم.. راه اندازی طرح “ساعت هوش مصنوعی” در پادشاهی، و اکنون با جزئیات شروع می کنیم

دمام – شریف احمد – وزارت آموزش و پرورش با مشارکت مرجع عربستان سعودی برای داده ها و هوش مصنوعی راه اندازی کرد. “صدایا” و بنیاد استعداد و خلاقیت ملک عبدالعزیز و همراهانش “ماویبا” ابتکار “ساعت هوش مصنوعی”.

این ابتکار بیش از 1300 مدرسه دولتی و خصوصی را در مناطق مختلف پادشاهی هدف قرار می دهد، زیرا این دومین ابتکار المپیاد ملی برنامه نویسی و هوش مصنوعی “هوشمندتر” است.

اخبار مرتبط

 

آزادی مرد جوانی که وزارت ایالات متحده را هک کرد وب سایت دفاعی

آکادمی توایق با “CompTIA” برای واجد شرایط بودن کادر فنی خبره همکاری می کند

هدف آن افزایش آگاهی دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان اعم از دختر و پسر در مورد هوش مصنوعی و آینده پیشرفته آن برای ایجاد انگیزه در این نسل برای حرکت رو به جلو به سمت دنیای فناوری های پیشرفته و تقویت انگیزه آنها برای پیوستن به المپیاد ملی.

برنامه نویسی و هوش مصنوعی

ابتکار “ساعت هوش مصنوعی” با هدف حمایت از ایجاد نسل ملی امیدوار کننده ای از برنامه نویسان که در برنامه نویسی و تکنیک های هوش مصنوعی از مردان و مردان سعودی مهارت دارند، است. دانش آموزان دختر در این مرحله سنی و برای دستیابی به علاقه و حمایت رهبری فرزانه در جهت توانمندسازی و پیشرفت جوانان کشور که انرژی تمام نشدنی هستند.

این ابتکار تا 28 نوامبر، پایان مهلت ثبت نام المپیاد ملی برنامه نویسی و هوش مصنوعی (Smarter) ادامه دارد.

المپیاد ملی برنامه نویسی و هوش مصنوعی “هوشمندتر” که توسط SDAIA با مشارکت وزارت آموزش و پرورش و بنیاد استعداد و خلاقیت ملک عبدالعزیز و همراهانش “ماویبا” اعلام شد، با هدف مشارکت در 300000 دانش آموز راهنمایی و دبیرستان از مناطق مختلف پادشاهی. برای آموزش آنها در زمینه های برنامه نویسی و هوش مصنوعی.

وزارت آموزش و پرورش

المپیاد ملی برنامه نویسی و هوش مصنوعی به دنبال کشف دانش آموزان برجسته راهنمایی و دبیرستان در تفکر محاسباتی برای تجزیه و تحلیل و رفع مشکلات برنامه نویسی برای ورود به حوزه هوش مصنوعی است. و ایجاد و توانمندسازی قابلیت ها و شایستگی های نسل فعلی در زمینه های برنامه نویسی و هوش مصنوعی، پذیرش دانش آموزان نوظهور و سرمایه گذاری توانایی های ذهنی آنها در حل مسائل پیچیده.

قابل ذکر است که این طرح تکمیل کننده رویداد جاده هوشمندتر است که جمعه گذشته با مشارکت وزارت آموزش و پرورش و موحیبه در ریاض با حضور بیش از 10000 دانش آموز پسر و پسر برگزار شد. زن و گروهی از متخصصان در زمینه های آموزشی، آموزشی، هوش مصنوعی و والدین دانش آموزان.

شاهد تعامل بسیار خوبی از سوی دانش‌آموزان در میان اجراهای استثنایی و خیره‌کننده بود که ترکیبی از رقابت و الهام در قالب‌های مختلف سرگرمی و آموزشی، علاوه بر ارائه‌های مختلف در مورد کاربردهای هوش مصنوعی بود.

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا