پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

بالاخره ویژگی مورد انتظار به استوری اینستاگرام می آید!

یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی بدون شک اینستاگرام است. استوری اینستاگرام یکی از پرکاربردترین قابلیت‌هایی است که در این پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاهی اوقات، ما نمی خواهیم هر دنبال کننده ای هر پستی را که به اشتراک می گذاریم ببیند. اینستاگرام در این زمینه به کمک ما می آید. با به روز رسانی جدید آن، کاربران اکنون می توانند استوری های اینستاگرام را با چندین گروه به اشتراک بگذارند.

استوری‌های اینستاگرام به‌روزرسانی‌های کاملاً جدیدی دریافت می‌کند که کاربران آن را دوست خواهند داشت!

با پیشرفت فناوری، اشتراک گذاری اطلاعات به سرعت افزایش یافته است. در نتیجه، نقش رسانه های اجتماعی در زندگی ما همچنان در حال رشد است. مردم شادترین لحظات و مکان های جدیدی را که کشف می کنند در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند. با این حال، این استفاده گسترده مشکلاتی را نیز به همراه دارد.

اینستاگرام طوری تنظیم شده است که به کاربران امکان می دهد در آینده استوری ها را با چندین گروه دوستان به اشتراک بگذارند. آدام موسری، مدیر عامل اینستاگرام، این ویژگی جدید را طی یک استریم زنده در صفحه خود اعلام کرد. این پلتفرم اعلام کرد که آزمایش توانایی اشتراک‌گذاری استوری با چندین فهرست مخاطبان هدف را آغاز کرده است.

Meta to launch ad-free subscription for Instagram and Facebook

متا اشتراک بدون آگهی را برای اینستاگرام و فیس بوک راه اندازی می کند

اشتراک‌های پولی اینستاگرام و فیسبوک ممکن است در راه باشند. متا در حال بررسی راه حلی بدون آگهی برای کاربران اتحادیه اروپا است.

حالا این سوال پیش می‌آید که آیا این ویژگی از قبل در دسترس نیست؟ اگر نمی‌خواستیم آن‌ها را با همه دنبال‌کنندگان خود به اشتراک بگذاریم، می‌توانستیم قبلاً پست‌ها را با لیست دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذاریم. این ویژگی برای کاربران دارای حساب‌های عمومی حریم خصوصی را فراهم می‌کند.

گاهی اوقات، در حین مرور اینستاگرام، ممکن است خود را در لیست دوستان نزدیک شخصی مشاهده کرده باشید، حتی اگر چندان به آنها نزدیک نباشید. متأسفانه، این اتفاق افتاد زیرا ویژگی Close Friends اجازه اشتراک گذاری را تنها با یک گروه می داد. با این حال، با به‌روزرسانی جدید، می‌توانید دنبال‌کنندگان خود را گروه‌بندی کنید و هنگام ارسال یک استوری با چندین گروه به اشتراک بگذارید.

گاهی اوقات، ممکن است بخواهید افراد خارج از نزدیکترین گروه دوستان شما پست های شما را ببینند. اینجاست که ویژگی جدید استوری اینستاگرام به کار می آید. این ویژگی جدید به شما امکان می دهد چندین لیست ایجاد و نگهداری کنید، بنابراین مجبور نخواهید بود افرادی را که در یک گروه قرار نمی گیرند به لیست دوستان نزدیک خود اضافه کنید. موسری اظهار داشت: “این به شما امکان می دهد داستان های خود را با گروه های کوچکتر به اشتراک بگذارید و به شما کنترل بیشتری بر روی افرادی که می توانند داستان های شما را ببینند، می دهد.

منبع

اینستاگرام می آید!","width":"0","_legend":"{score}\/{best} - ({count} {votes})","font_factor":"1.25"}">
امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا