• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • اینستاگرام ویژگی های جدیدی را برای بهبود ارتباط با دوستان ارائه می کند

اینستاگرام ویژگی های جدیدی را برای بهبود ارتباط با دوستان ارائه می کند

اینستاگرام تعدادی از ویژگی‌های جدید طراحی شده‌اند تا کاربران بتوانند با دوستان واقعی خود راحت‌تر همگام شوند. ویژگی‌های جدید شامل یادداشت‌های اینستاگرام است که به کاربران امکان می‌دهد دوستان خود را فقط با استفاده از متن و شکلک به‌روزرسانی کنند و فرمت متفاوتی را برای به‌روزرسانی‌های اجتماعی فراتر از تصاویر...

Article

اینستاگرام تعدادی از ویژگی‌های جدید طراحی شده‌اند تا کاربران بتوانند با دوستان واقعی خود راحت‌تر همگام شوند. ویژگی‌های جدید شامل یادداشت‌های اینستاگرام است که به کاربران امکان می‌دهد دوستان خود را فقط با استفاده از متن و شکلک به‌روزرسانی کنند و فرمت متفاوتی را برای به‌روزرسانی‌های اجتماعی فراتر از تصاویر و ویدیوهایی که این پلتفرم بیشتر به آن‌ها معروف است، اضافه کند.

اینستاگرام ویژگی های اشتراک گذاری جدیدی از جمله یادداشت ها و نمایه های گروهی را معرفی می کند

یادداشت‌های اینستاگرام راه جدیدی برای به اشتراک گذاشتن افکار و دیدن آنچه دوستان در حال انجام هستند است. یادداشت ها پست های کوتاهی با حداکثر 60 کاراکتر هستند که فقط از متن و ایموجی استفاده می کنند. برای گذاشتن یادداشت، کاربران به بالای صندوق ورودی خود می‌روند، دنبال‌کنندگانی را که دنبال می‌کنند یا افرادی را که در لیست دوستان نزدیک خود هستند انتخاب می‌کنند و یادداشت به مدت 24 ساعت در بالای صندوق ورودی آنها ظاهر می‌شود. پاسخ‌ها به یادداشت‌ها به‌صورت پیامک در صندوق ورودی ارسال می‌شوند.

ویژگی‌های جدید دیگر نیز در Stories و راه های جدید را برای اشتراک گذاری با گروه ها معرفی می کند. نامزدهای Add Yours به ​​کاربران این امکان را می‌دهد که وقتی درخواستی را می‌بینند که آن دوست را به یاد آنها می‌آورد، با ضربه زدن روی “انتقال آن” دوستان را برای شرکت در یک درخواست دعوت کنند. Candid Stories روشی جدید برای کاربران و دوستانشان است که می‌توانند آنچه را که در حال حاضر انجام می‌دهند در داستانی ثبت کنند و به اشتراک بگذارند که فقط برای کسانی قابل مشاهده است که داستان خود را نیز به اشتراک می‌گذارند.

نمایه‌های گروهی به افراد امکان می‌دهد این نوع جدید نمایه را ایجاد کرده و به آن بپیوندند تا پست‌ها و داستان‌ها را در یک نمایه اختصاصی و مشترک با دوستان خود به اشتراک بگذارند. هر زمان که محتوا در یک نمایه گروه به اشتراک گذاشته می شود، آن محتوا به جای دنبال کنندگان کاربر، فقط با اعضای گروه به اشتراک گذاشته می شود و به جای پروفایل خود کاربر در نمایه گروه پست می شود.

مجموعه‌های مشارکتی روش جدیدی برای کاربران است تا با ذخیره کردن پست‌ها در یک مجموعه مشترک به صورت گروهی یا DM 1:1 با دوستان خود بر اساس علایق مشترکشان ارتباط برقرار کنند. کاربران می‌توانند با ذخیره مستقیم یک پست از فید یا اشتراک‌گذاری یک پست با دوستان از طریق DM و ذخیره آن از آنجا، یک مجموعه مشترک را شروع کنند یا به آن اضافه کنند.

مرتبط:

شکل>

(منبع)

منبع

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...