پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

ایلان ماسک می خواهد طراحی X را تغییر دهد!

Elon Musk که از زمان خرید توییتر تمامی ویژگی‌های پلتفرم از جمله نام آن را تغییر داده است، اکنون طراحی را بر عهده گرفته است. مدیر عامل ماسک با تصور اینکه “تعداد زیادی” در صفحه اصلی وجود دارد، قصد دارد تعداد لایک ها و پست های مجدد (که قبلا به عنوان ریتوییت شناخته می شد) پست ها را حذف کند.

پسندیدن و ارسال مجدد ممکن است از جدول زمانی X حذف شود

آخرین تغییر الون ماسک می‌تواند بر نحوه تعامل کاربران در پلتفرم تأثیر بگذارد. مدیرعامل قصد دارد تعداد لایک‌ها، پست‌های مجدد و اشتراک‌گذاری‌ها را از صفحه اصلی حذف کند. این بدان معنی است که تعداد لایک ها برای پست ها پنهان می شود.

در حال حاضر، شماره های تعامل به طور برجسته در پایین هر توییت نمایش داده می شوند. با این حال، ماسک در پاسخ به یکی از کاربران توییتر گفت که این شرکت به تعاملاتی مانند دوبار ضربه زدن به لایک کردن روی خواهد آورد.

The total amount of money X pays to content creators on Twitter has been disclosed!

مجموع پولی که X به سازندگان محتوا در توییتر می پردازد، فاش شده است!

مدیر عامل X مبلغ کل پرداختی به سازندگان محتوا را تحت برنامه اشتراک درآمد تبلیغاتی اعلام کرد. اینجا جزئیات است!

تنها عددی که در صفحه اصلی ظاهر می شود، تعداد بازدیدهای توییت ها خواهد بود. هدف اصلی ماسک افزایش خوانایی در صفحه اصلی است. یادآوری می کنیم که با کلیک روی توییت می توان تعداد تعاملات را مشاهده کرد.

بعضی از کاربران فکر می کنند که این مرحله اضافی ممکن است در طول زمان باعث کاهش تعامل کاربر شود. دیدن اعداد مرتبط با محبوبیت یک توییت می تواند به افزایش تعامل کمک کند. برای مثال، تبلیغ‌کنندگان برای سنجش موفقیت کمپین به داده‌های تعامل تکیه می‌کنند.

ماسک در هفته‌های اخیر تغییری مشابه ایجاد کرده است و به جای نشان دادن اعداد دقیق در توییت‌ها، تعاملات را جمع‌آوری کرده است. بنابراین رقم 2498 لایک به طور خودکار به عنوان 2.5 هزار لایک نمایش داده می شود.

پس نظر شما در مورد تصمیم حذف تعداد لایک برای X چیست؟ می توانید نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.c

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا