پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

ایلان ماسک در ایالت تگزاس آمریکا دانشگاه می سازد!

به گزارش بلومبرگ، ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس قصد دارد یک مدرسه و دانشگاه مبتنی بر STEM در تگزاس افتتاح کند . بر اساس پرونده های مالیاتی، ایلان ماسک، میلیاردر حوزه فناوری ، به دنبال گسترش امپراتوری خود در تگزاس با برنامه ریزی برای ساخت مدرسه و دانشگاه است.

این دانشگاه با هزینه 100 میلیون دلاری از طریق بنیاد خیریه ایلان ماسک موسوم به The Foundation قرار هست ساخته شود و در ابتدا روی اموزش ابتدایی و راهنمایی تمرکز خواهد کرد و بعد از آن به دانشگاه و تحصیلات عالی گسترش پیدا خواهد کرد.

این دانشگاه قرار است روی رشته‌های STEM (علم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات) تمرکز کرده و شامل یادگیری از طریق تجربه عملی مثل شبیه‌سازی، پروژه‌های ساخت و طراحی، ازمایشگاه‌ و غیره باشد.

این اولین بار نیست که ماسک به بخش آموزش وارد می شود و حتی بچه های خودش را هم به مدارس عادی نمی فرستد بلکه برای آن ها و دیگر فرزندان کارکنان شرکت در مقر SpaceX، یک مدرسه اختصاصی به نام Ad Astra ساخته بود که به طور خاص روی موضوعات STEM در اموزش تمرکز داشت.

مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا