• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • اگر حساب نتفلیکس شما هک شده باشد چه کاری باید انجام دهید؟

اگر حساب نتفلیکس شما هک شده باشد چه کاری باید انجام دهید؟

در حالی که راه‌اندازی پادمان‌ها راه خوبی برای محافظت از خود است، همیشه ایده خوبی است که حساب‌های خود را نیز کنترل کنید تا مطمئن شوید که هک نشده‌اند. و اگر حساب نتفلیکس شما قبلاً هک شده است، می توانید با بازیابی حساب شروع کنید. در اینجا چگونه است. /x1″>شخصی...

Article

اگر حساب نتفلیکس شما هک شده باشد چه کاری باید انجام دهید؟_64648d9fa4c3b.jpeg

در حالی که راه‌اندازی پادمان‌ها راه خوبی برای محافظت از خود است، همیشه ایده خوبی است که حساب‌های خود را نیز کنترل کنید تا مطمئن شوید که هک نشده‌اند. و اگر حساب نتفلیکس شما قبلاً هک شده است، می توانید با بازیابی حساب شروع کنید. در اینجا چگونه است.

/x1″>شخصی به حساب Netflix شما هک کرده و ایمیل شما را تغییر داده است، نشانه خوبی است که مشکلی وجود دارد. با این حال، هکرها همیشه به این راحتی نیستند. اما هنوز هم می توانید بفهمید که آیا حساب نتفلیکس شما هک شده است یا خیر؟ و آیا امکان بازیابی اکانت هک شده نتفلیکس وجود دارد؟ بیایید پیدا کنیم.

چگونه بررسی کنیم که آیا شخصی اکانت NETFLIX شما را هک کرده است

به جای اینکه مستقیماً برای بازیابی حساب Netflix خود وارد شوید، ارزش این را دارد که بررسی کنید آیا حساب Netflix شما واقعاً هک شده است یا خیر. اگر پاسخ مثبت است، می توانید به بازیابی حساب خود ادامه دهید و در غیر این صورت، می توانید مستقیماً به نکات ما در مورد ایمن تر کردن حساب Netflix خود بروید.

1. سعی کنید وارد حساب کاربری خود شوید

اگرچه ورود به حساب Netflix خود ممکن است یک چیز بسیار اساسی به نظر برسد، این یک گام مهم برای بررسی اینکه حساب نتفلیکس هک شده است. همانطور که در بالا ذکر شد، در حالی که هک کردن حساب شما و تغییر رمز عبور ممکن است یک حرکت سریع به نظر برسد، تعجب خواهید کرد که چگونه اغلب هکرها اطلاعات ورود به سیستم را تغییر می دهند تا دسترسی کاربران به حساب ها را مسدود کنند.

به این ترتیب آنها مسیر شما را برای دسترسی یا تغییر جزئیات حساب قطع کردند. همچنین موثر است، به خصوص در صورتی که هکرها یا بخواهند اطلاعات شما را به صورت مسالمت آمیز جمع آوری کنند یا حساب فعال را به شخص دیگری تحویل دهند.

با این حال، ورود موفقیت آمیز به این معنی است که اولین نقطه بازرسی را پاک کرده اید. اگر چنین است، به مرحله بعدی بروید. اگر نه، مستقیماً به بازیابی حساب خود بروید.

2. عناوین اخیراً مشاهده شده

را بررسی کنید

در حالی که سابقه مشاهده نتفلیکس شما روش خوبی برای پیگیری نمایش‌هایتان است، اما همچنین راهی عالی برای اطلاع از اینکه آیا یک فرد ناخواسته موفق شده است به حساب شما نفوذ کند یا خیر. پس از رفتن به نمایه خود، Netflix تمام عناوینی را که اخیراً تماشا کرده‌اید در تب Continue Watching به شما نشان می‌دهد.

همچنین می‌توانید برگه فهرست من را بررسی کنید تا ببینید آیا چیزی در جای خود نیست. اگر هنوز مطمئن نیستید، از صفحه حساب خود برای بررسی دقیق استفاده کنید. در اینجا چگونه است.

مرحله ۱:صفحه حساب خود را در Netflix باز کنید.

مرحله ۲: به پایین بروید و روی نمایه خود کلیک کنید.

به مرحله 3: در اینجا، به مشاهده فعالیت بروید و روی مشاهده کلیک کنید.

مرحله 4: در صفحه حرکت کنید تا فعالیت مشاهده نمایه خود را ببینید.

نکته: می‌توانید این فرآیند را برای تمام نمایه‌های دیگر نیز تکرار کنید.

مرحله 5: هنگامی که در پایین صفحه قرار گرفتید، برای مشاهده عناوین بیشتر، روی نمایش بیشتر کلیک کنید.

به مرحله 6: علاوه بر این، روی دانلود همه کلیک کنید تا کل سابقه مشاهده Netflix خود را دانلود کنید.

پس از تنظیم فایل، باید به طور خودکار دانلود شود. سپس، فایل را باز کنید و فعالیت پخش قبلی خود را در Netflix بررسی کنید.

نکته: در اینجا نحوه بازنشانی قسمت های تماشا شده و در Netflix از صف نمایش داده می شود و از نو شروع می شود.

3. فعالیت مشاهده را بررسی کنید (و کاربران ناخواسته را حذف کنید)

آخرین، اما به همان اندازه مؤثر، راه برای بررسی اینکه آیا حساب Netflix شما هک شده است، بررسی صفحه مدیریت دسترسی به حساباست. > در اینجا لیستی از تمام دستگاه هایی که به حساب شما دسترسی داشته اند، مکان آنها، زمان دسترسی به آنها و حتی مشخصات دستگاه را دریافت می کنید.

همچنین می‌توانید برای هر دستگاه ناشناخته‌ای که در این لیست ظاهر می‌شود، روی خروج کلیک کنید. همچنین می تواند به شما این ایده را بدهد که آیا حساب Netflix شما هک شده است یا خیر.

با این حال، این آخرین دستگاه قطعی نیست زیرا محدودیت‌هایی اعمال می‌شود. دستگاه هایی که بیش از 90 روز غیر فعال بوده اند در این لیست ظاهر نمی شوند. علاوه بر این، فقط تعداد دستگاه هایی که در طول صفحه قرار می گیرند قابل مشاهده خواهند بود.

به‌علاوه، دستگاه‌هایی که فقط از حساب شما برای بازی‌های Netflix استفاده می‌کنند، در این فهرست ظاهر نمی‌شوند. اما اگر احساس می‌کنید دستگاه‌های ناشناخته زیادی وجود دارد، وقت آن است که اقداماتی انجام دهید.

4. صندوق ورودی خود را بررسی کنید

اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد، Netflix معمولاً اعلان‌های ایمیلی در مورد ورود جدید به شناسه ایمیل مرتبط با حساب شما ارسال می‌کند. این شامل جزئیات مربوط به زمان ورود به سیستم، موقعیت مکانی و گاهی اوقات حتی جزئیات دستگاه می شود.

بنابراین، اگر متوجه هر ایمیل مشکوکی برای ورود به Netflix شدید، به احتمال زیاد حساب شما هک شده است و وقت آن رسیده که برخی اقدامات پیشگیرانه مانند موارد ذکر شده در زیر را انجام دهید.

چگونه یک حساب NETFLIX هک شده را بازیابی کنیم

اگر روش های بالا را دنبال کرده اید و به این نتیجه رسیده اید که حساب نتفلیکس شما هک شده است، وقت آن رسیده است که حساب نتفلیکس خود را بازیابی کنید. برای انجام این کار، می‌توانید با تغییر رمز عبور Netflix خود شروع کنید، به حذف تمام دستگاه‌های غیرضروری بروید، و اگر کار نکرد، با مرکز راهنمایی Netflix تماس بگیرید. در اینجا چگونه است.

توجه: اگر نمی‌توانید به حساب Netflix خود دسترسی پیدا کنید، مستقیماً به آخرین روش بازیابی بروید.

1. رمز عبور Netflix خود را تغییر دهید

اگر هنوز به حساب Netflix خود دسترسی دارید، تغییر رمز عبور حساب خود اولین قدم ساده اما موثر است. به این ترتیب می توانید دسترسی هکر به حساب خود را در حین انجام حرکت بعدی خود محدود کنید. نحوه انجام آن در اینجا آمده است:

استفاده از مرورگر

مرحله 1: صفحه حساب Netflix من را در هر مرورگر وب باز کنید.

مرحله ۲: در بخش «عضویت و صورت‌حساب»، روی تغییر گذرواژه

کلیک کنید.

به مرحله 3: در اینجا، ابتدا گذرواژه قدیمی خود را وارد کنید.

مرحله 4: سپس،گذرواژه جدید خود را وارد کرده و دوباره آن را وارد کنید.

نکته: مطمئن شوید که گزینه «خروج از همه دستگاه‌ها» را انتخاب کنید تا پس از بازنشانی رمز عبور، به‌طور خودکار از سایر دستگاه‌ها خارج شوید.

مرحله 5: روی ذخیره

کلیک کنید

با این کار رمز عبور حساب نتفلیکس شما تغییر می کند. مطمئن شوید رمز عبور جدید شما با رمز عبور قبلی شما متفاوت است.

با استفاده از برنامه تلفن همراه Netflix

مرحله 1: برنامه Netflix را در دستگاه Android یا iOS خود باز کنید.

مرحله ۲: روی نمایه خود کلیک کنید.

به مرحله 3: در گوشه بالا سمت راست، روی نماد نمایه خود

ضربه بزنید.

مرحله ۴: در اینجا، به پایین بروید و روی حساب ضربه بزنید.

مرحله 5: روی تغییر رمز عبور

کلیک کنید.

به مرحله 6: ابتدا رمز عبور فعلی خود را وارد کنید. سپس رمز عبور جدید را وارد کرده و دوباره آن را وارد کنید.

نکته: اگر می‌خواهید پس از بازنشانی رمز عبور، Netflix شما را به‌طور خودکار از همه دستگاه‌های دیگر خارج کند، حتماً گزینه «خروج از همه دستگاه‌ها» را علامت بزنید.

مرحله ۷: پس از تمام، ذخیره

را فشار دهید.

با این کار رمز عبور حساب Netflix شما بازنشانی می شود. علاوه بر این، اگر نمی توانید رمز عبور قبلی خود را به خاطر بسپارید، می توانید از گزینه فراموشی رمز عبور برای بررسی جزئیات حساب خود و تنظیم مجدد رمز عبور استفاده کنید.

2. همه دستگاه ها را حذف کنید

اگر حساب Netflix شما دائماً دستگاه‌های ناشناخته‌ای دارد که به سیستم وارد می‌شوند، ممکن است زمان آن رسیده باشد که همه را خارج کنید. در حالی که اشتراک گذاری گذرواژه روش خوبی برای تقسیم هزینه زمانی است که همه در یک خانه هستید، زمانی که رمز عبور به طریقی به دستگاه های دیگران راه پیدا می کند کمی مشکوک می شود.

شاید شما در حال بازدید از یک دوست یا در تعطیلات بوده اید، و پس از تماشای چیزی، فراموش کرده اید که از حساب خود خارج شوید.

اگر واقعاً اینطور باشد، حساب نتفلیکس شما در خطر هک شدن است. بنابراین، اگر دستگاه‌های ناشناخته‌ای را در بخش مدیریت دستگاه Netflix مشاهده کردید، برای خروج از سیستم از Netflix Original Tools استفاده کنید. به صورت جداگانه یا جمعی از همه دستگاه ها. سپس، از روش بالا برای تغییر رمز عبور حساب خود استفاده کنید.

3. با راهنمای Netflix

تماس بگیرید

در صورتی که نتوانید با استفاده از اعتبار حساب خود به حساب خود دسترسی پیدا کنید، Netflix مقررات ویژه ای دارد. به این ترتیب ممکن است بتوانید حساب خود را با استفاده از سایر اطلاعات حساب بازیابی کنید. در اینجا چگونه است.

مرحله 1: به صفحه راهنمای ورود به سیستم Netflix بروید.

مرحله ۲: در اینجا، روی «آدرس ایمیل یا شماره تلفنم را به خاطر نمی‌آورم» کلیک کنید.

به مرحله 3: جزئیات خود را وارد کنید و روی یافتن حساب

کلیک کنید.

اگر اطلاعات صورت‌حساب شما به‌روز است، Netflix باید بتواند حساب شما را پیدا کند. با این حال، اگر از طریق یک سرویس شخص ثالث پرداخت می کنید یا اگر اطلاعات صورتحساب شما تغییر کرده است، ممکن است نتوانید حساب خود را پیدا کنید.

اگر این اتفاق افتاد، می‌توانیدبا تیم پشتیبانی Netflix از طریق ایمیل یا چت زنده برای بازگرداندن حساب خود تماس بگیرید.

پاداش: نکاتی برای ایمن کردن حساب نتفلیکس خود

در حالی که بهتر است بتوانید حساب نتفلیکس خود را با موفقیت بازیابی کنید، اگر حساب نتفلیکس شما مدام هک شود چه کار می کنید؟ و حتی اگر اینطور نباشد، اگر حساب شما یک بار هک شود، احتمال اینکه حساب نتفلیکس شما هدف هکرها باشد، افزایش می یابد.

در این مورد، همیشه ایده خوبی است که مطمئن شوید حساب شما تا حد امکان امن است. چگونه بیایید نگاهی بیندازیم.

1. یک رمز عبور قوی تنظیم کنید

قانون کوچک تنظیم رمز عبور، چه برای هر حسابی باشد، این است که هرگز آن را تکرار نکنید. به خصوص اگر مجموعه ای از رمزهای عبور قبلاً استفاده شده برای Netflix یا هر برنامه دیگری باشد. هنگامی که هکرها به حساب شما دسترسی پیدا می کنند، ممکن است بتوانند رمز عبور دیگران را نیز حدس بزنند.

برای جلوگیری از این اتفاق، همیشه یک رمز عبور منحصر به فرد برای هر حساب نگه دارید.

2. یک شماره تلفن به حساب خود اضافه کنید

هکرهایی که به حساب شما دسترسی پیدا می کنند ممکن است آدرس ایمیل Netflix شما را تغییر دهند. با این حال، اگر شماره تلفن همراه شما به حساب اضافه شود، ممکن است همچنان به حساب خود دسترسی داشته باشید.

اگرچه ممکن است دور از ذهن به نظر برسد، اما بهتر از نداشتن روش بازیابی جایگزین است. علاوه بر این، می توانید از شماره تلفن همراه خود برای بازیابی حساب Netflix خود نیز استفاده کنید.

3. به دستگاه های عمومی وارد نشوید

Netflix و سرماخوردگی ممکن است در طول تعطیلات نیز اتفاق بیفتد. با این حال، اغلب فراموش می‌کنیم که از دستگاه‌ها خارج شویم، و اگر دستگاه در نهایت اطلاعات ورود شما را ذخیره کند، خروج از سیستم هیچ تأثیری نخواهد داشت.

برای جلوگیری از این اتفاق، سعی کنید از ورود به دستگاه های عمومی یا ناشناخته خودداری کنید. این می‌تواند برای دستگاه‌هایی که متعلق به اعضای خانواده شما نیستند نیز اعمال شود.

4. پیام های هرزنامه یا کلاهبرداری را نادیده بگیرید

ایمیل‌هایی که بیان می‌کنند حساب نتفلیکس شما هک شده است، از شما می‌خواهد حساب خود را تأیید کنید و غیره، روش‌هایی هستند که کلاهبرداران برای دسترسی به حساب شما استفاده می‌کنند. نتفلیکس همیشه گفته است که آنها هرگز با شما تماس نمی گیرند یا گزارش نمی دهند که حساب شما هک شده است یا از شما نمی خواهند اعتبار حساب خود را تأیید کنید.

اگر این اتفاق افتاد، فرستنده را مسدود کنید، مشکل را به Netflix گزارش دهید و برای احتیاط رمز عبور حساب خود را تغییر دهید.

5. تحقق جيدًا من عنوان URL لموقع الويب قبل تسجيل الدخول

قد يبدو التحقق من عناوين URL الخاصة بالمواقع أمرًا أساسيًا ولكن عدد المرات التي تم فيها خداع المستخدمين لاستخدام مواقع الاحتيال في ازدياد. قد يعني هذا إضافة حرف أو كلمة إضافية في النص الأصلي.

قد لا تعمل هذه المواقع بشكل صحيح ، لكنها تصنع شركًا مثاليًا وتطلب منك دائمًا إدخال معلومات حسابك. لذلك ، تحقق دائمًا من عنوان URL الخاص بالموقع قبل تسجيل الدخول.

لذلك ، كانت هذه هي كل الطرق التي يمكنك من خلالها حماية حساب Netflix الخاص بك من المتسللين. إذا كانت لديك أي أسئلة أخرى ، فيمكنك أيضًا استخدام صفحة نصائح كلمة المرور الخاصة بـ Netlifx للحصول على المعلومات.

أسئلة وأجوبة لاسترداد حساب NETFLIX تم الاستيلاء عليه

1. كيفية إزالة بطاقة من حساب Netflix تم اختراقه؟

إذا كان لا يزال بإمكانك الوصول إلى حساب Netflix الخاص بك ، فانتقل إلى صفحة حسابي على Netflix وانقر فوق “إدارة معلومات الدفع”. سيُظهر لك هذا جميع البطاقات المضافة حاليًا إلى حساب Netflix الخاص بك. يمكنك تعديل أو حذف البطاقات كما يحلو لك. على الرغم من ذلك ، قد تحتاج إلى ترك طريقة دفع صالحة للحفاظ على حساب Netflix الخاص بك نشطًا.

في حالة فقد الوصول إلى حساب Netflix الخاص بك ، أبلغ عن المشكلة إلى Netflix باستخدام الطرق المذكورة أعلاه واتصل على الفور بشركة البطاقة الخاصة بك لحظر البطاقة أو إلغائها كإجراء وقائي.

2. هل تدعم Netflix المصادقة ذات العاملين؟

بينما لا تدعم Netflix صراحةً المصادقة الثنائية ، فإن التغييرات الأخيرة في سياسة مشاركة كلمة المرور الخاصة بـ Netflix دفعت Netflix إلى إرسال OTPs إلى رقم البريد الإلكتروني / الهاتف المحمول المسجل ، مع صلاحية مدتها 15 دقيقة تقريبًا ، إذا قام شخص ما بتسجيل الدخول بعيدًا عنك. موقع المنزل أو في حالة إجراء محاولات تسجيل الدخول المتكررة من مواقع مختلفة. على الرغم من أن هذا قد لا ينطبق على جميع حسابات Netflix.

احمِ حساب NETFLIX الخاص بك

نأمل أن تساعدك هذه المقالة في التحقق من حساب Netflix الذي تم اختراقه أو استرداده. إذا كنت لا تزال غير متأكد بنسبة 100٪ من أن حساب Netflix الخاص بك آمن ، فقد ترغب في التفكير في إنشاء حساب جديد ونقل ملف تعريف Netflix الخاص بك.

منبع: a7la-home

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...