پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

اکنون حتی پاسخ دادن نیز پرداخت شده است: X یک ویژگی جدید دارد!

از زمانی که ایلان ماسک مالک جدید توییتر (X) شد، تغییرات زیادی رخ داده است. علاوه بر این تغییرات، ویژگی‌های قابل توجهی همچنان به پلتفرم معرفی می‌شوند. یکی از آنها جلوگیری از پاسخگویی حساب های تایید نشده به پست ها است. بنابراین، این ویژگی جدید پاسخ X چه کاری انجام می دهد؟ اینجا جزئیات است!

تأیید نشده حساب ها نمی توانند در X پاسخ دهند!

کارآفرین مشهور ایلان ماسک از زمان خرید، تغییرات زیادی در X (توئیتر) ایجاد کرده است. قابل توجه ترین تغییر تقریباً 11 ماه پس از شروع تأیید اعتبار برای Twitter Blue رخ داد. با این تغییر، کاربرانی که مایلند می‌توانند با پرداخت هزینه مشخص به حساب‌های تایید شده با نشان آبی تبدیل شوند.

Now even responding is paid X has a new feature!

اکنون X یک ویژگی جدید را فعال کرده است. با توجه به این ویژگی، کاربران در پلتفرم می‌توانندآنهایی را که می‌توانند به پست‌هایشان پاسخ دهند فقط به حساب‌های تایید شده محدود کنند. این به کاربران امکان می‌دهد مخاطب هدف خود را کنترل کنند.

Elon Musk wants to change the X design!

الون ماسک می خواهد طراحی X را تغییر دهد!

X (توئیتر) تعداد لایک‌ها، پست‌های مجدد و اشتراک‌گذاری‌ها را از صفحه اصلی خود حذف می‌کند. ایلان ماسک رابط کاربری ساده تری می خواهد.

هدف از این ویژگی که در چند ماه گذشته آزمایش شده است، کاهش فریب و اطلاعات نادرست است. اخیرا X اشاره کرد که فقط20%از کاربرانش چیزی را به طور مداوم به اشتراک می گذارند. با این حال، اکثر تعاملات روی پلتفرم از پاسخ ها و نقل قول ها انجام می شود.

با توجه به همه این‌ها، محدودیت کاربران X می‌تواند به طور بالقوه پیامدهای منفی برای پلتفرم داشته باشد. از سوی دیگر، بسیاری از کاربران مایلند تا حد امکان پاسخ‌های بیشتری داشته باشند، بنابراین محدود کردن مخاطب هدف ممکن است برای اکثر افراد جذاب نباشد. این وضعیت می‌تواند کاربران را در دوراهی قرار دهد.

بنابراین، نظر شما در مورد ویژگی پاسخ X چیست؟ به نظر شما این ویژگی جدید چه تاثیری بر پلتفرم خواهد داشت؟ فراموش نکنید که نظرات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا