پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

اپل ممکن است چهار آی‌پد جدید معرفی کند: سورپرایز آی‌پد ایر «غول‌پیکر»!

اپل احتمالاً در اواخر سال 2023 یا اوایل سال 2024 با مدل‌های جدید آی‌پد وارد بازار خواهد شد. با این حال، طبق آخرین اطلاعات، اپل در حال کار بر روی چهار مدل جدید آی‌پد است. از این نظر آیپد مینی که مدت زیادی از تمدید آن نمی گذرد، با نسل هفتم ظاهر خواهد شد. اپل همچنین در حال آماده سازی نسخه ای با تراشه M3 برای آیپد پرو است. همچنین در نسل یازدهم آیپد ظاهر خواهد شد. با این حال، احتمال یک شگفتی بزرگ در سمت iPad Air وجود دارد.

آیا اپل در حال توسعه iPad Air با صفحه نمایش بزرگتر است؟

برخی از نشت هایی که در حال حاضر ظاهر شده اند با خود تناقض دارند. پیش از این، اطلاعاتی مبنی بر عدم توسعه مدل iPad Mini وجود داشت. با این حال، مطمئناً یک مدل جدید iPad Air و iPad Pro ظاهر خواهد شد.

در سمت iPad Air، احتمالاً با یک شگفتی بزرگ روبرو خواهیم شد. طبق اطلاعات فاش شده جدید، اپل دو اندازه مختلف صفحه نمایش را برای Air ارائه خواهد کرد، درست مانند iPad Pro. امکان نسخه 11 یا 12 اینچی وجود دارد.

پیش از این، مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور اپل، به سال 2024 برای مدل های جدید iPad اشاره کرد. با این حال، طبق اطلاعات فاش شده جدید، مدل های جدید آیپد تا قبل از پایان سال ظاهر می شوند. همانطور که می دانید، آیپد مینی نسل ششم در سال 2021 ظاهر شد. این پردازنده همان پردازنده A15 Bionic را دارد که آیفون 13 در آن سال معرفی کرد. از این نظر، آی‌پد مینی جدید، نسل هفتم پردازنده A16 Bionic ظاهر می‌شود.

Apple seems to be rethinking its “Mini” strategy with new iPad

به نظر می رسد اپل در حال تجدید نظر در استراتژی “Mini” خود با iPad جدید است

ادعاهای جدیدی برای iPad Mini 7 ظاهر شده است. ادعا می شود که اپل ممکن است قبل از پایان سال یک راه اندازی غافلگیر کننده “Mini” انجام دهد.

اپل پردازنده M1 را در نسل پنجم آیپد ایر قرار داد. در مدل جدید Air، ممکن است پردازنده M2 ظاهر شود. با این حال، مشخص نیست که آیا Air با صفحه نمایش بزرگتر از نظر سخت افزاری متفاوت خواهد بود یا خیر. اگرچه این جزئیات فاش شده است، اما این احتمال وجود دارد که اپل در آخرین لحظه برنامه های خود را تغییر دهد.

در مدل نسل یازدهم آیپد احتمالا با پردازنده A15 Bionic مواجه خواهیم شد. جدای از اینها، در میان اطلاعات فاش شده است که تغییر بزرگی در مدل های نسل جدید آیپد رخ نخواهد داد.

پس نظر شما چیست، آیا فکر می کنید مدل جدید iPad Air با صفحه نمایش بزرگ می تواند عرضه شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا