پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

اپلیکیشن هایی که هر چیزی را که یک اسکیت باز نیاز دارد ارائه می کنند

چه بخواهید بر اصول اولیه تسلط داشته باشید یا در ماجراجویی ترفندهای پیشرفته تر اسکیت بورد شرکت کنید، تمرین ضروری است. با این حال، انجام همه این کارها به تنهایی ممکن است کمی دشوار باشد، و این جایی است که تلفن شما می تواند کمک کند.

برنامه های اسکیت زیادی وجود دارند که می توانند به بهبود تجربه شما کمک کنند. در اینجا، ما برخی از برنامه‌هایی را جمع‌آوری کرده‌ایم که هر اسکیت باز باید برای تمرین ترفندهای خود، کشف نقاط جدید اسکیت، و ارتباط با سایر اسکیت بازان اطراف خود استفاده کند. اسکیت بورد بهتر را بررسی کنید برنامه‌ها برای Android.

التطبيقات التي تُوفر كل ما يحتاجه المُتزلج - Android iOS >

1. RIDERS

التطبيقات التي تُوفر كل ما يحتاجه المُتزلج - Android iOS “>RIDERS بهترین برنامه اسکیت بورد برای ارتباط با جامعه است. این شامل بسیاری از ترفندهای قابل یادگیری است که هر کدام به سه بخش (تئوری، سؤالات و تمرین) تقسیم شده است تا روند یادگیری را برای شما آسان تر کند. بخش تئوری شامل فیلم‌های آموزشی و نکات و ترفندهایی از اسکیت‌بردکاران از سراسر جهان است. به این ترتیب، اگر توضیح کمکی نکرد، بسیاری از افراد دیگر آنچه را که نیاز دارید ارائه خواهند کرد.

برای هرگونه سوال در مورد ترفندهای خاص می توانید به بخش “سوالات” مراجعه کنید. به سادگی موضوع را در جامعه مطرح کنید تا کسی به شما کمک کند. به همین ترتیب، می‌توانید به سؤالات سایر اسکیت بازان برای ارتقاء سطح پاسخ دهید.

در بخش “تمرین”، می‌توانید هدفی را برای سرعت یادگیری این ترفند تعیین کنید. این برنامه برای ایجاد انگیزه برای شما اعلان‌های فشار ارسال می‌کند. پس از گذراندن دوره‌های آموزشی، می‌توانید در تمرین شیرجه بزنید و پیشرفت خود را ارسال کنید. سپس سایر اسکیت بازان می توانند برای کمک به بهبود فرم خود نظر دهند. بنابراین، این Reddit است، اما برای اسکیت بازان.

حتماً برای مشاهده ترفندهای تازه آموخته شده و دیدن حرکاتی که سایر اسکیت بازان انجام می دهند، بخش Recap را بررسی کنید. برای تجربه یادگیری متمرکزتر، می‌توانید یک مربی اسکیت در نزدیکی پیدا کنید و یک جلسه مربیگری انفرادی نیز بگیرید.

دانلود: RIDERS برای iOS | Android (رایگان، اشتراک در دسترس است)

2. قفل

التطبيقات التي تُوفر كل ما يحتاجه المُتزلج - Android iOS “>Loke یکی دیگر از برنامه های اسکیت بورد جامعه محور مشابه RIDERS است. با این حال، در حالی که RIDERS بر آموزش جذاب‌ترین ترفندهای جدید به شما تمرکز می‌کند، Loke در عوض بر روی درگیر نگه داشتن شما با چالش‌ها تمرکز می‌کند.

این چالش ها به صورت ماهانه و همچنین هفتگی نشان داده می شوند. هر چالشی از شما می‌خواهد که ترفند متفاوتی را انجام دهید، از کتابچه‌های راهنما گرفته تا چرخش‌های 360 درجه و هر چیز دیگری که بین آن‌ها قرار دارد. بسیاری از این چالش‌ها حمایت مالی می‌شوند و می‌توانید جوایزی مانند اسکیت‌بردهای جدید، هدست‌ها و لباس‌های اسکیت را برنده شوید.

شما همچنین فرصتی برای مشاهده بهترین آثار ارسالی برای هر چالش دارید. این برنامه همچنین دارای بخشی است که می تواند به شما در یافتن نقاط جدید اسکی در اطرافتان کمک کند. بنابراین اگر مکان جالب جدیدی را کشف کرده‌اید که نسبتاً ناشناخته است، کافی است مکان آن را به اشتراک بگذارید و سایر اسکیت بازان برای افزودن به سرگرمی به شما خواهند پیوست.

دانلود: Loke برای iOS | Android (رایگان)

3. ShredSpots

التطبيقات التي تُوفر كل ما يحتاجه المُتزلج - Android iOS

ShredSpots به شما امکان می دهد نقاط جدید اسکی اطراف خود را کشف کنید. این یکی دیگر از برنامه های مبتنی بر جامعه است که در آن اسکیت بازان می توانند مکان های مورد علاقه خود را برای سوار شدن به اسکیت بردهای دیگر اضافه کنند تا امتحان کنند. از پیست‌های اسکیت اختصاصی گرفته تا مکان‌های تصادفی محله‌ای، ShredSpots مکان‌های سنتی (و بد بو) زیادی برای اسکیت کردن دارد.

برنامه علاوه بر مکان ها، موانع را در هر نقطه نیز نمایش می دهد. اگر می خواهید ترفند ریل تخت را امتحان کنید، می توانید به دنبال مکان هایی باشید که ریل تخت دارند تا آن را امتحان کنید. این برنامه همچنین خطر حمله یا اخراج از یک مکان خاص را به شما نشان می دهد که در عین حال خنده دار و مفید است.

به این معنی نیست که شما به سادگی نام مکان را برای پیدا کردن آن قرار دهید. ShredSpots مسیرهای دقیق مکان را به شما می دهد و می توانید موقعیت جغرافیایی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دانلود: ShredSpots برای iOS | Android (رایگان)

4. ترفندهای اسکیت

التطبيقات التي تُوفر كل ما يحتاجه المُتزلج - Android iOS

همانطور که از نام آن پیداست، Skate Tricks راه حلی برای تمام نکات و ترفندهای اسکیت بورد شما است. این برنامه دارای یک موتور جستجوی مفید است که به شما امکان می دهد هر ترفندی را جستجو کنید. از طرف دیگر، می توانید دسته ترفندهایی را که می خواهید یاد بگیرید، مانند Flat، Grunt، Ramp، Slide و Adventure انتخاب کنید. هر گزینه دارای یک سطح دشواری است که از آسان به شدید می رود.

برای کمک به درک کامل ترفند، هر ترفند از پنج بخش تشکیل شده است: پیش نیازها، تئوری، دستورالعمل های گام به گام، قرار دادن پاها، و یک ویدیوی حرکت آهسته . این برای اطمینان از این است که شما ترفند را کاملاً درک کرده و قادر به اجرای آن هستید. پس از اتمام کار، حتی می توانید این ترفند را در نمایه خود ذخیره کنید.

برای اینکه در جریان باشید، حتی یک مدرسه اسکی وجود دارد که امروز یک ترفند را به شما نشان می دهد. می توانید این ترفند را بیاموزید و به آن ضربه بزنید، از آن بگذرید، دسته بندی را تغییر دهید یا سختی را کاهش دهید. ترفندهای اسکیت همچنین به شما امکان می دهد تاس پرتاب کنید و ترفند تصادفی را انجام دهید. اسکیت برد چیست را بررسی کنید اسکیت برقی، تا کجا می تواند پیش رود؟

دانلود: ترفندهای اسکیت برای iOS | Android (رایگان، نسخه پریمیوم پولی موجود است)

5. Splice

التطبيقات التي تُوفر كل ما يحتاجه المُتزلج - Android iOS “>اگر احساس می کنید در نقطه ای هستید که برای نشان دادن مهارت های خود در اسکیت آماده هستید، پس به یک برنامه خوب برای نشان دادن توانایی های خود نیاز دارید. با Splice، بسیاری از ویژگی‌های اصلی ویرایش را مستقیماً در اختیار دارید. برای ساختن ویدیوهای اسکیت بورد خوب، لازم نیست یک ویرایشگر ویدیوی حرفه ای باشید.

پس از وارد کردن کلیپ خود، می توانید از نسبت های مختلف برای پلتفرم های مختلف انتخاب کنید. همچنین می توانید جلوه حرکت آهسته اضافه کنید، سرعت پخش را تنظیم کنید، انتقال اضافه کنید و پس زمینه را تغییر دهید. همه این ابزارها به شما کمک می کنند تا به طور یکپارچه بین پرش ها جابه جا شوید و جلوه های جالبی را به کلیپ های خود اضافه کنید. بهترین برنامه‌های ویرایش را بررسی کنید Vlog رایگان در Android و iOS.

دانلود: Splice برای iOS | Android (رایگان، اشتراک در دسترس است)

6. Perfect Grind

التطبيقات التي تُوفر كل ما يحتاجه المُتزلج - Android iOS تا کنون، اکثر برنامه هایی که ما بررسی کرده ایم، اسکی را هم به صورت تئوری و هم به صورت ویدیویی آموزش داده اند. خوب، Perfect Grind با گیم پلی تعاملی یادگیری اسکیت، طعم جدیدی را به ترکیب می آورد. شما می توانید بازی را تنها با یک انگشت انجام دهید. تنها چیزی که لازم است ترکیبی از کشیدن انگشت به موقع است تا ترفندها را نشان دهد.

چالش‌های زیادی پیش روی شماست که باید انجام دهید، و هر چه پیشرفت می‌کنید، سخت‌تر و سخت‌تر می‌شوند. همانند زندگی واقعی، تمرین مداوم تنها راه موفقیت در پرفکت گریند است. این بازی دارای چهار حالت است: Career، Single Run، Free Skate و Park Editor. با این حال، دو حالت آخر فقط در نسخه کامل موجود هستند.

با این وجود، دفعه بعد که وقت آزاد دارید می توانید Perfect Grind را امتحان کنید. برای کشتن زمان عالی است. حتی نسخه پولی به دلیل نقشه های اضافی که می توانید قفل آن را باز کنید توصیه می شود. بهترین بازی های اسکیت بورد را ببینید بار.

دانلود: Perfect Grind برای iOS | Android (نسخه رایگان و پولی موجود است)

مهارت های اسکی خود را با این برنامه ها ارتقا دهید

اسکیت برد یک سفر بی پایان برای یادگیری، نجات و سپس تلاش مجدد است. این بسیار سرگرم کننده است، اما برای بهبود نیز به زمان و صبر زیادی نیاز دارد.

خوشبختانه، این برنامه ها می توانند تجربه شما را بهتر و لذت بخش تر کنند. فقط به یاد داشته باشید که پوشیدن کلاه ایمنی هنگام تلاش برای بهبود مهارت های خود شرم آور نیست. اکنون می‌توانید بهترین اسکیت‌بردها را بررسی کنید برق.

منبع: gostart

‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا