پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

اسرائیل از مسدود شدن حساب‌های ارزهای دیجیتال متعلق به جنبش حماس خبر داد.

پلیس اسرائیل روز پنجشنبه اعلام کرد که پس از همکاری اسرائیل، حساب های خود را مسدود کرده است که می گوید به جنبش حماس در پلتفرم ارزهای دیجیتال Binance وابسته است. پلیس و سرویس‌های اطلاعاتی. اسرائیلی با پلتفرم تجارت ارز دیجیتال.

طبق بیانیه منتشر شده توسط رویترز وزارت دفاع اسرائیل و سرویس امنیت عمومی اسرائیل برای جمع آوری اطلاعات و شناسایی حساب های وابسته به جنبش حماس با پلیس اسرائیل همکاری کردند. متوقف کردن آنها و مسدود کردن کامل دارایی های آنها.

او گفت:

در توییتی در حساب توییتر خود، پلیس اسرائیل ادامه تلاش‌های خود را برای ردیابی و نظارت بر تلاش‌های سازمان‌های تروریستی برای استفاده از ارزهای دیجیتال برای تامین مالی فعالیت‌های مجرمانه خود اعلام کرد.

پلیس اسرائیل تعداد حساب‌هایی را که مسدود شده‌اند، اندازه موجودی‌ها یا مصادره شدن آنها را فاش نکرد.

سخنگوی پلتفرم بایننس تأیید کرد که تیم این پلتفرم به طور شبانه روزی برای مبارزه با “هر گونه تلاش برای تامین مالی تروریسم” کار می کند، همانطور که او آن را توصیف کرد و توضیح داد که با سازمان های مجری قانون و قانون گذاران برای بهره مندی از اطلاعات اطلاعاتی برای شناسایی همکاری می کند. افراد و نهادهایی که دارای حساب‌هایی هستند که «برای تأمین مالی… اقدامات تروریستی، شناسایی آدرس کیف پول‌های دیجیتالی آنها، و شناسایی سرورها و زیرساخت‌هایی که خدمات ذخیره‌سازی ارز دیجیتالشان را به آنها ارائه می‌دهند.»

در پست دیگری در پلتفرم اجتماعی “X”، پلیس اسرائیل تأیید کرد که تلاش‌هایش برای مبارزه با تامین مالی تروریسم با هدف قرار دادن ابزارهای استراتژیک مورد استفاده سازمان‌های تروریستی برای تامین مالی فعالیت‌های خود در بلندمدت ادامه دارد.

وال استریت ژورنال گزارشی چند روز پیش در مورد استفاده جنبش حماس از ارزهای دیجیتال برای تأمین مالی حمله غافلگیرانه خود به اسرائیل در 7 اکتبر.

طبق گزارش روزنامه آمریکایی، حماس از تابستان 2021 تا ژوئن سال جاری در ارزهای دیجیتال به ارزش بیش از 40 میلیون دلار پشتیبانی دریافت کرد.

منبع: asharq

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا