پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

از بسته شدن برنامه های پخش جریانی در Samsung Galaxy خود جلوگیری کنید

این را تصویر کنید. شما از طریق یک سرویس پخش آنلاین مانند Spotify یا YouTube Music در تلفن Galaxy خود به موسیقی گوش می دهید و همه چیز ناگهان آرام می شود. پخش موسیقی به تازگی متوقف شده است، و شما نمی دانید چرا. دوباره امتحان می‌کنید، دکمه «Play» را روی دستگاهتان فشار می‌دهید و چند دقیقه بعد، دوباره تکرار می‌شود.

آیا تا به حال این اتفاق برای شما افتاده است؟ اگر اینطور بود شاید جواب و راه حلی داشتیم. محتمل‌ترین دلیلی که برنامه‌های پخش جریانی شما هنگام اجرا در پس‌زمینه بی‌صدا می‌شوند این است که شما یا تلفنتان آنها را به لیست «برنامه‌های خواب» یا «برنامه‌های خواب عمیق» اضافه کرده‌اید.

داستان پس از ویدیوی مرور کلی One UI 6.0 ما ادامه دارد

از آنجایی که این برنامه‌ها ممکن است به‌عنوان «خوابیده» فهرست شوند، نیازی به گفتن نیست، پس از چند دقیقه استفاده در پس‌زمینه به خواب می‌روند.

خبر خوب این است که می‌توانید به راحتی کنترل کنید کدام برنامه‌ها باید یا نباید به خواب بروند. در اینجا چگونگی آن است.

از به خواب رفتن برنامه‌های پخش جریانی روی شما جلوگیری کنید

ابتدا، برنامه تنظیمات را در Galaxy خود باز کنید، سپس به «مراقبت از باتری و دستگاه» دسترسی پیدا کنید. سپس، روی «باتری» ضربه بزنید و به «محدودیت‌های استفاده در پس‌زمینه» بروید

در مرحله بعد، باید بررسی کنید که آیا برنامه پخش جریانی که برای شما مشکل ایجاد می‌کند در «برنامه‌های خواب» یا «برنامه‌های خواب عمیق» فهرست شده است. اگر چنین است، روی ضربه بزنید. و برنامه را در لیست نگه دارید، سپس روی «حذف» ضربه بزنید

اگر حتی پس از حذف برنامه(ها) از لیست برنامه های خواب و برنامه های خواب عمیق، مشکل همچنان ادامه داشت، می توانید قانون «برنامه های هرگز در خواب نیست» را اعمال کنید.

برای انجام این کار، به آن لیست دسترسی پیدا کنید، روی دکمه «+» ضربه بزنید، برنامه‌ای را که هرگز نمی‌خواهید تلفنتان به حالت Sleep قرار دهد انتخاب کنید و روی «افزودن» ضربه بزنید. ”

در روش دیگر، می‌توانید سیستم برنامه‌های خواب را به طور کلی خاموش کنید، اما این احتمالاً تأثیر منفی بر عمر باتری دستگاه Galaxy شما خواهد داشت. توصیه می شود به جای خاموش کردن کامل این ویژگی، به تلفن خود اجازه دهید برنامه های خواب را مدیریت کند یا در صورت نیاز این کار را به صورت دستی انجام دهید. این به شما کمک می کند از تخلیه بیش از حد باتری ناشی از برنامه هایی که به سختی استفاده می کنید جلوگیری کنید.

منبع: sammobile

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا