پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

از این 5 بهترین برنامه رایگان کتابخوانی آوریل 2023 لذت ببرید

تکنولوژی در حال تکامل است و روند کتابخوانی نیز در حال تکامل است. وقتی همه در حال انتقال به کتاب‌های الکترونیکی هستند، در اینجا ما لیست بهترین برنامه رایگان کتابخوانی شما را آورده‌ایم.

کتاب‌ها برای قرن‌ها همیشه مردم را مجذوب خود کرده‌اند، زیرا آنها مخزن دانش، داستان‌ها، اسطوره‌ها و بسیاری موارد دیگر هستند. حتی امروزه، در دنیای سریع و مدرن، مردم کتابخوانی را ترجیح می دهند. این منجر به تکامل برخی از برنامه های عالی کتابخوانی شده است که به صورت رایگان در دسترس هستند. در اینجا می توانید به راحتی کتاب خود را به کتابخانه اضافه کنید و برای مطالعه آن را دانلود کنید. فرقی نمی کند که با قطار، پرواز یا اتوبوس سفر می کنید. شما می توانید از هر مکانی که بخواهید به این برنامه ها و کتاب های الکترونیکی خود دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، از دردسر سفر با یک کپی فیزیکی که فضا را اشغال کرده و به وزن چمدان می‌افزاید، از بین می‌برد.

همچنین بخوانید: 5 بهترین آکواگارد خرید دستگاه تصفیه آب RO در هند

بهترین برنامه رایگان کتابخوانی که می توانید استفاده کنید

1. Oodles

Oodles دارای مخزن بیش از 50000 کتاب است که می توانید در تلفن، رایانه لوحی یا لپ تاپ خود به آنها دسترسی داشته باشید. این کتاب دارای چندین زبان است. بهترین چیز در مورد برنامه این است که شما مجبور نیستید برای خواندن یک کتاب زحمت ثبت نام و انجام شرایط را تحمل کنید. در ابتدا، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را باز کنید و در داشبورد، کتاب مورد علاقه خود را پیدا کنید. همچنین می‌توانید در میان کتاب‌های مختلفی که در اختیار دارید، با پلتفرم رتبه‌بندی شده یک برنامه رایگان کتابخوانی عالی، پیمایش کنید.

داشبورد به سه بخش تقسیم می‌شود– کلاسیک رایگان، دارای مجموعه‌ای از کتاب‌های قدیمی و کلاسیک مربوط به دوره‌های باستان. کتاب های صوتی رایگان برای خواندن صوتی؛ و کتابخانه من دارای نشانک های کتاب های مورد علاقه شما هستند. همه کتاب‌ها در ژانرهای مختلف دسته‌بندی شده‌اند و انتخاب کتاب‌های خوانده شده را آسان‌تر می‌کنند. فرآیند دانلود بسیار ساده و راحت است و کتاب در فصل‌هایی (مانند کتاب معمولی) طبقه‌بندی می‌شود. شما می توانید سبک قلم، اندازه و غیره را برای خواندن ترجیحی انتخاب کنید.

همچنین بخوانید: 5 بهترین تماس ضبط برنامه هایی که نمی توانید از دست بدهید

2. قفسه کتاب

قفسه کتاب نه تنها به عنوان پایگاه داده خواندن شما عمل می کند، بلکه به شما امکان سازماندهی کتابخانه را نیز می دهد. ثبت نام اولیه از شما می پرسد که چند کتاب را می خواهید در یک سال تکمیل کنید. وقتی این را اضافه کردید، به مرحله بعدی می روید، جایی که باید کتاب هایی را که می خواهید بخوانید اضافه کنید. پس از تکمیل، داشبورد فهرست کتاب‌هایی را که اضافه کرده‌اید به شما نشان می‌دهد. برای مطالعه آنلاین، این امکان را به شما می دهد که کتاب را از bookshop.org خریداری کنید. با این حال، اگر کتاب آفلاین را دارید، می‌توانید وضعیتی از میزان مطالعه و تعداد بیشتری برای خواندن باقی مانده را حفظ کنید.

یک بخش کارت‌ها جداگانه در برنامه حاوی یک یادداشت‌ساز است تا یادداشت‌ها یا اشاره‌گرهای آنلاین شما گم نشوند. علاوه بر این، می توانید عرشه ها را با سازماندهی کارت ها در سطوح مختلف ایجاد کنید. برنامه رایگان کتابخوانی همچنین به شما بینشی در مورد ردیابی روزانه زمان مطالعه و تعداد کتاب های تکمیل شده در همین حین می دهد.

همچنین بخوانید: 5 بهترین سرخ کن هوای فیلیپس که می توانید درdia

خرید کنید

3. Kindle

Kindle که توسط آمازون پشتیبانی می شود، یکی از برنامه های رایگان کتابخوانی است که به دلیل ویژگی ظریف و سهولت استفاده اش شناخته شده است. اگر کاربر آمازون هستید، می‌توانید با استفاده از همان اعتبارنامه‌ها وارد اپلیکیشن شوید. در نهایت، می‌توانید بر اساس هر کتابی که قبلاً با استفاده از آمازون خریداری کرده‌اید، به فهرست همه کتاب‌های موجود در کیندل خود دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید با تایپ کتاب‌های رایگان در نوار جستجو، از فهرست کتاب‌های رایگان موجود انتخاب کنید. علاوه بر این، اگر عضو Prime هستید، به بسیاری از کتاب‌های رایگان نیز دسترسی خواهید داشت.

دسته‌بندی کتاب‌ها انتخاب کتاب‌هایی را که می‌خواهید بخوانید آسان‌تر می‌شود. همچنین می توانید نکات مهم را برجسته کرده و در خود برنامه یادداشت برداری کنید. علاوه بر این، می‌توان فصل‌های انتخابی خود را نشانه‌گذاری کرد و اندازه و سبک فونت را بر اساس احتمال انتخاب کرد.

همچنین بخوانید: بهترین لپ تاپ های HP که می توانید همین الان بخرید

4. کتاب های کوبو

Kobo کتاب‌ها به شما امکان می‌دهد به بسیاری از کتاب‌های الکترونیکی رایگان دسترسی داشته باشید، حتی بدون اینکه خودتان در حساب Kobo ثبت نام کنید. برای افرادی که نمی خواهند داده های شخصی خود را به اشتراک بگذارند و در عین حال می خواهند عمیقاً در دنیای کتاب کاوش کنند – کوبو پاسخ شماست! علاوه بر این، داشبورد اولیه همچنین 50 کتاب الکترونیکی برتر را نشان می دهد که برای خواندن در دسترس کاربران است.

اگر می‌خواهید به کتاب‌های پولی دسترسی داشته باشید، می‌توانید با استفاده از پانل جستجوی کتاب‌های الکترونیکی، آن را در کتابخانه خود اضافه کنید. می‌توانید به همه کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی در یک فضا دسترسی داشته باشید و با یک ضربه بین آنها جابه‌جا شوید. تصور کنید در حین خواندن کتاب به یک کلمه گیر کرده اید! این برنامه رایگان کتابخوانی حتی با مرتب کردن آن برای شما و جستجوی یکسان در فرهنگ لغت، این کار را آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، می توانید با استفاده از آن برنامه را برجسته کرده و یادداشت برداری کنید.

5. کتاب جیبی

با استفاده از برنامه، می‌توان کتاب را آپلود کرد و همه مطالب خوانده شده را از دستگاه در یکی همگام‌سازی کرد. پخش کننده کتاب های صوتی وجود دارد که به تجربه کلی گوش دادن می پردازد. این برنامه به شما امکان می دهد کتاب های مورد علاقه خود را در میان لیست بزرگ کتاب های موجود خریداری کنید.

کتاب جیبی app دارای یک ویژگی داخلی است که شامل برخی از عملکردهای قدرتمند مانند یادداشت‌ساز، برجسته‌کننده، مترجم فوری و تصاویر صفحه است. با استفاده از این برنامه رایگان کتابخوانی می توانید خطوط مورد علاقه خود را نشانه گذاری کنید و به راحتی بین صفحات پیمایش کنید. علاوه بر این، می تواند حدود 19 نوع قالب کتاب را پشتیبانی کند.

همچنین بخوانید: 5 بهترین تصفیه کننده هوای Vestige در هند

خلاصه: برنامه رایگان کتابخوانی

اکنون که با چندین برنامه رایگان کتابخوانی آشنا شدید، اگر کسی بگوید این کتاب‌های فیزیکی هستند که می‌توانند «نشاط» را ایجاد کنند، شگفت‌زده نمی‌شوید. زبان‌آموز می‌تواند در نسخه‌های آنلاین نیز در دانش غوطه‌ور شود! با تبدیل شدن کتاب‌های الکترونیکی به یک روند، دسترسی افراد به آن‌ها در هر مکانی که انتخاب می‌کنند آسان‌تر می‌شود، بدون اینکه فکر دیگری به آنها بکنند. علاوه بر این، شما می توانید هر کتابی را که انتخاب می کنید، صرف نظر از منشأ آن، فقط با یک ضربه انگشت دانلود و بخوانید. با این برنامه های خواندن می توان به راحتی به هر کتابی در زیر نور خورشید دسترسی داشت.

همچنین بخوانید: 5 بهترین برنامه خرید آنلاین برای یک تجربه مفید

Cashify به شما امکان می‌دهد تلفن همراه قدیمی را بفروشید و لپ‌تاپ قدیمی را بفروشید. اگر مشتاقانه منتظر دریافت بهترین معامله برای محصول خود هستید، پس Cashify محل مناسبی است. برای شما.

منبع cashify

مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا