پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

آیا هواوی پیشرفت های بزرگی در فناوری دوربین گوشی های خود ارائه خواهد کرد؟

Huawei در حال توسعه حسگر CMOS خود برای رقابت با سایر شرکت‌ها است

غول چینی Huawei قصد دارد یک سنسور CMOS توسعه دهد تا دوباره از رقبا در بازارهای جهانی عقب بماند. . هواوی به شدت تحت تاثیر تحریم های آمریکا قرار گرفت که منجر به کاهش عملکرد آن در بازار گوشی های هوشمند شد. اما با انتشار جدید چیپست Kirin 9000S، این شرکت دوباره شروع به رقابت در بازار تلفن های متصل به شبکه های 5G کرده است.

هواوی همچنین قصد دارد با استفاده از حسگر تصویر خود از دوربین در گوشی های هوشمند آینده پشتیبانی کند. سونی به عنوان تامین کننده اصلی سنسورهای قبلی به جای همکاری با این شرکت. مشخص است که محدودیت‌های ایالات متحده ضررهای زیادی را به سونی وارد کرد.

محدودیت‌های تجاری هواوی باعث زیان‌های هنگفت سونی شد.

محدودیت‌های تجاری که هواوی اعمال کرد، سونی را به‌عنوان شرکت تحت تأثیر قرار داد. متوقف شد سازنده حسگر اعلام کرده است که قطعات لازم برای دوربین های گوشی های خود را به هواوی عرضه می کند. بنابراین، هواوی اکنون در حال توسعه حسگر خود برای غلبه بر این مشکل و بهبود عملکرد دوربین گوشی‌های هوشمند خود است.

سنسور CMOS جدید هواوی با رقابت سایر شرکت‌ها مواجه خواهد شد

تعداد زیادی تولیدکنندگان چینی شروع به توسعه حسگرهای CMOS خود برای رقابت با هواوی کرده‌اند. از جمله این شرکت ها، OMNIVISION است که یک سنسور 200 مگاپیکسلی توسعه داده است. حسگر CMOS هواوی با رقابت شدیدی در بازار چین و در سطح جهانی روبرو خواهد شد.

منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا