پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

آیا می دانستید؟ هواوی یک فناوری منحصر به فرد ایجاد می کند که به شما هشدار می دهد زمانی که دمای بدن شما در زمان واقعی افزایش می یابد!

Huawei پتنت جدیدی را برای افزایش دقت هشدارهای سلامت از طریق ساعت‌های هوشمند ثبت کرد

شرکت چینی Huawei پتنت جدیدی را به ثبت رسانده است که هدف آن بهبود سطح هشدارها است. هنگام سنجش دمای بدن در زمان واقعی از طریق ساعت‌های هوشمند.

فناوری جدید برای پشتیبانی از نظارت بر سلامت

هدف شرکت‌هایی که ساعت‌ها و دستبندهای هوشمند تولید می‌کنند، نسل بعدی را از طریق ویژگی‌های مختلف بهبود می‌بخشند. و فن‌آوری‌هایی که نظارت بر سلامت را در تمام فعالیت‌ها به طور مؤثرتری امکان‌پذیر می‌سازد. در تمام طول روز.

Huawei پتنت جدیدی به ثبت رسانده است که با بهبود دقت هشدارها هنگام تشخیص دمای بدن بالا، نظارت بر سلامت کاربر را به‌طور مؤثرتر بهبود می‌بخشد.

پتنت هواوی برای تشخیص افزایش گرما از منابع مختلف، با سطوح تب متغیر پشتیبانی می‌کند: در حالی که حسگرهای حرارتی گرما را در زمان واقعی برای تشخیص علائم آنفولانزا در مراحل اولیه تشخیص نمی‌دهند، فناوری هواوی دقیقاً تشخیص می‌دهد. دمای بالا در یک بازه زمانی خاص.

یکی دیگر از مزایای پتنت هوآوی توانایی آن در سازگاری است. با سناریوهای مختلف، هشدارهای دما را می توان با توجه به محیط اطراف کاربر تنظیم کرد تا علائم تب پایین یا بالا را زود تشخیص دهد. .

در مورد فعالیت‌های ورزشی، هشدارها را می‌توان روی پایین‌ترین سطح تنظیم کرد تا از هشدارهای نادرست به دلیل فعالیت بیش از حد کاربر در حین ورزش جلوگیری شود.

هواوی با این پتنت جدید قصد دارد برای بهبود دقت و قابلیت اطمینان حسگر تب برای به دست آوردن ویژگی های سلامت بیشتر در ساعت های هوشمند آینده.

منبع: [منبع خبر]

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا