• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • آیا مایکروسافت آپدیت رایگان ویندوز 11 از ویندوز 7/8 را به پایان رسانده است؟

آیا مایکروسافت آپدیت رایگان ویندوز 11 از ویندوز 7/8 را به پایان رسانده است؟

تصمیم مایکروسافت: پایان به‌روزرسانی رایگان ویندوز 10/11 مایکروسافت اعلام کرد که به‌روزرسانی رایگان ویندوز 7/8 را پایان داده است. به Windows 10/11 اگرچه به‌روزرسانی از 10 به 11 همچنان رایگان است. این بدان معناست که افرادی که سیستم‌های قدیمی‌تری دارند، اگر بخواهند، باید اکنون به‌روزرسانی کنند. پیش از این، برخی...

Article

تصمیم مایکروسافت: پایان به‌روزرسانی رایگان ویندوز 10/11

مایکروسافت اعلام کرد که به‌روزرسانی رایگان ویندوز 7/8 را پایان داده است. به Windows 10/11 اگرچه به‌روزرسانی از 10 به 11 همچنان رایگان است.

این بدان معناست که افرادی که سیستم‌های قدیمی‌تری دارند، اگر بخواهند، باید اکنون به‌روزرسانی کنند. پیش از این، برخی از کاربران سعی می کردند در طول ارتقاء فعال شوند، اما ابزارهایی مانند HWIDGEN و MAS برای فعال کردن سیستم ها دیگر کار نمی کنند، زیرا مایکروسافت چنین درخواست هایی را از سرورهای خود مسدود کرده است.

img fetchpriority=”high” decoding=”async” class=”aligncenter size-full wp-image-309459″ src=”https://ar.egyafrica.com/wp-content/uploads/2023/10/Is-it -finished- Microsoft-Free-Update-for-Windows-11.jpeg” alt=”” width=”1600″ height=”900″/>

با این حال، شما همچنان رایانه های شخصی دارای ویندوز 10/11 قبلاً این فعال سازی ها را فعال کرده اند. مایکروسافت این مجوزها را پس نمی‌گیرد.

در حال حاضر، ویندوز 11 نسخه 22H2 همچنان می‌تواند در ماشین‌های مجازی فعال شود، اما نسخه جدیدتر Canary درخواست‌های فعال‌سازی را نمی‌پذیرد.

منبع

منبع

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...