• خانه
  • ⬅️
  • ویدیو
  • ⬅️
  • آنباکسینگ دیش کوچک استارلینک؛ Starlink Mini

آنباکسینگ دیش کوچک استارلینک؛ Starlink Mini

شرکت SpaceX شروع به فروش دیش جدید و کوچک استارلینک یعنی Starlink Mini کرده که دارای دو قیمت متفاوت در مناطق گوناگون هست. در امریکا که همیشه این سرویس از بقیه جاها گران تر بوده، به دلیل عرضه محدود و تقاضای بالا، در حال حاضر قیمت ان 600 دلار هست...

Video

آنباکسینگ دیش کوچک استارلینک؛ Starlink Mini

شرکت SpaceX شروع به فروش دیش جدید و کوچک استارلینک یعنی Starlink Mini کرده که دارای دو قیمت متفاوت در مناطق گوناگون هست.

در امریکا که همیشه این سرویس از بقیه جاها گران تر بوده، به دلیل عرضه محدود و تقاضای بالا، در حال حاضر قیمت ان 600 دلار هست و برای استفاده نیاز به اشتراک ماهانه 30 دلاری دارد که ترافیک قابل استفاده با آن 50 گیگ هست. این دیش در امریکا فعلا فقط برای کسانی که دیش اصلی استارلینک را دارن قابل خریده و این قیمت طبیعتا برای شروع عرضه هست و با افزایش تولید این دیش، قیمت آن در امریکا کاهش خواهد یافت.

ولی قیمت اصلی این دیش رو می توانیم در امریکای جنوبی و در کشورهایی مثل کلمبیا و پاناما ببینیم که SpaceX آن را با قیمت 200 دلار به فروش می رساند و اشتراک ماهانه آن 35 دلاره که ترافیک نامحدود دارد.

این شرکت در توضیح شرایط استفاده از استارلینک مینی در این کشورها گفته که این دیش فقط در کشور محل خرید قابل استفاده هست و خارج از اون کشور نمی توان از آن استفاده کرد که ممکن هست محدودیت موقتی به دلیل محدود بودن تولید باشه و در اینده برداشته شود.

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Video
ویدیوهای بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
Created with Fabric.js 5.2.4
More Video

ویــدیوهای مـشـــابه بیشتر...

Created with Fabric.js 5.2.4