پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

آلبرت اینشتین به زندگی بازگشت

 این شرکت به دلیل ایجاد آواتارهای سه بعدی واقع گرایانه که با کاربران تعامل دارند، شناخته شده است.

در دو سال گذشته، این شرکت تمرکز خود را بر روی توسعه آنچه آنها «انسان دیجیتالی» می‌نامند تغییر داده است که از هوش مصنوعی پیشرفته پشتیبانی می‌کنند و می‌توانند مقیاس بی‌نهایتی از تعامل انسانی را ارائه دهند.

پروژه بازآفرینی آلبرت انیشتین مطابق با برنامه دانشگاه عبری اورشلیم، همان موسسه ای که آلبرت انیشتین در سال 1918 تأسیس کرد، انجام شد.

هوش مصنوعی مورد استفاده UneeQ به طور مداوم در حال تکامل و در حال توسعه است. انیشتین دیجیتال با هر تعاملی که با کاربر دارد، باهوش‌تر و هوشمندتر می‌شود.

روشی که او یاد می گیرد ثبت اطلاعات و دسترسی به یک پایگاه داده بزرگ است تا به موضوعی که هنوز با آن برخورد نکرده پاسخ دهد.

آلبرت اینشتین به زندگی بازگشت!

چند سوال پیچیده وجود دارد که شاید او هنوز نتواند به آنها پاسخ دهد، اما برنامه نویسان پشت این فناوری هر روز برای بهبود عملکرد او تلاش می کنند. چیزی که واقعاً جالب است، توانایی ادغام سازندگان برای استفاده از میکروفون و صحبت با او در زمان واقعی است که انگار واقعاً با او صحبت می کنید.

داده‌های رایجی که برای هر پاسخ علمی استفاده می‌شود، پایگاه دانش آموزشی WolframAlpha است که از نظر بسیاری، پیشرفته‌تر است. دیدن نه تنها توانایی های فکری این هوش مصنوعی، بلکه بازآفرینی واقعی انیشتین که در حال انجام ژست ها در زمان واقعی و حالات مختلف صورت بر اساس بحث است، واقعا شگفت انگیز است.

این پروژه نه تنها بر پشتیبان‌گیری توسط پایگاه‌های اطلاعاتی دانش متمرکز است، بلکه یک بیوگرافی قوی از انیشتین به منظور درک روشی که انیشتین دیجیتالی باید پاسخ دهد متمرکز است و این را واقعاً می‌توان در پاسخ‌هایی که هنگام پرسیدن درباره چیزی می‌دهد مشاهده کرد.

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا